Натуральні засоби від випадіння волосся

1546

Цибулевий сік

Onion Juice

Ідея полягає в тому, що сірка, яка міститься в цибулевому соку, допомагає відростанню волосся. Існує не так багато досліджень з цього приводу, але в одному невеликому дослідженні його перевірили на людях з алопецією, яка викликає плямисте випадіння волосся. Половина з них наносили цибулевий сік на шкіру голови двічі на день; решта використовували водопровідну воду. За 2 тижні у 74% групи, яка використовувала цибулевий сік, волосся відросло, в порівнянні з 13% користувачів водопровідної води. Якщо ви спробуєте цей засіб, можливо, ви захочете додати щось, що маскує запах.

Iron

Залізо

Ця важлива поживна речовина допомагає організму виробляти кров, а низький рівень її вмісту пов’язаний з випадінням волосся. Причина цього незрозуміла, але переконайтеся, що ви їсте багато продуктів, багатих на залізо, таких як м’ясо, риба, птиця, тофу, броколі та всі види зелені. Однак перед тим, як приймати таблетки заліза, проконсультуйтеся з лікарем. Занадто велика кількість може викликати блювоту і запор. Дуже високі дози можуть бути навіть смертельними.

Biotin

Біотин

Деякі лікарі призначають біотин (також відомий як вітамін B7) при випаданні волосся й отримують хороші результати. (Він також корисний для вашої шкіри.) Хоча він безпечний, ви, ймовірно, отримуєте його в достатній кількості з їжею. Яйця, зародки пшениці та гриби містять велику кількість біотину. Не турбуйтеся про те, щоб наносити його на шкіру голови. Хоча багато засобів для волосся можуть похвалитися тим, що вони містять його, немає багато доказів того, що вони допоможуть вам у боротьбі з випадінням волосся.

Zinc

Цинк

Оскільки цинк допомагає з більшістю процесів у вашому організмі, які підтримують вашу життєдіяльність, не дивно, що він також зміцнює фолікули під шкірою голови, які живлять ваше волосся. Ваш організм не має можливості зберігати цинк, тому вам потрібно щодня отримувати його з їжею. Якщо його рівень низький, є деякі докази того, що приймання цинку через рот може допомогти при випаданні волосся, але потрібні додаткові дослідження. Ваш лікар, швидше за все, запропонує вам спочатку спробувати інші методи лікування.

Saw Palmetto

Со Пальметто

З плодів невеликої пальми отримують цей рослинний засіб, який іноді розкручують як чудодійний препарат для росту волосся. Деякі дослідження показали, що він утримує чоловічий гормон тестостерон від руйнування, що може допомогти запобігти випаданню волосся. Хоча незрозуміло, наскільки добре працює пальма, хороша новина полягає в тому, що вона вважається безпечною, її можна приймати разом з іншими препаратами, і вона не коштує небагато, щоб спробувати.

Aromatherapy

Ароматерапія

Олії сандалу, лаванди, розмарину та чебрецю використовуються для лікування випадіння волосся вже понад 100 років. Вважається, що сполуки, які містяться в них, прискорюють ріст волосся. Ви можете спробувати втирати одну або декілька з цих олій у шкіру голови щонайменше 2 хвилини щовечора. Потім оберніть голову теплим рушником, щоб допомогти йому вбратися. Бонус: цей нічний масаж приємно пахне і може допомогти вам відчути себе більш розслаблено.

Silicon

Кремній

Високий рівень цього поширеного елемента може уповільнити випадіння волосся. (Не кажучи вже про те, що зробить ваші локони яскравішими.) У магазині ви знайдете різні види кремнієвих добавок, але найкраще засвоюється організмом штучна версія, яка називається ортокремнієва кислота (OSA). Однак спочатку поговоріть зі своїм лікарем. Неясно, наскільки безпечні добавки кремнію.

Selenium

Селен

Деякі добавки для росту волосся містять поживну речовину під назвою селен. Він може допомогти вашому організму боротися з будь-якими токсинами, яким ви піддаєтеся (наприклад, через куріння або брудне повітря), і зберегти ваші волосяні фолікули здоровими. Хоча щури та миші з низьким вмістом селену починають лисіти, це не було доведено для людей. Насправді надлишок селену може спричинити втрату волосся, а також проблеми з пам’яттю.

Melatonin

Мелатонін

Ви можете знати мелатонін як “гормон сну”. Багато людей приймають його як добавку для повноцінного нічного відпочинку або щоб скоротити часовий пояс. Але крем з мелатоніном також може прискорити ріст волосся або уповільнити його випадіння. Причини цього не зрозумілі, але в одному дослідженні люди, які використовували суміш мелатоніну на шкірі голови, спостерігали менше випадіння волосся через 30 днів. Боретеся з лупою? Мелатонін може допомогти й у цьому. Як і у випадку з усіма добавками, спочатку проконсультуйтеся з лікарем.

Pumpkinseed Oil

Гарбузова олія

Щоденні дози гарбузової олії, що приймаються через рот, можуть безпечно допомогти повернути ваше волосся. Хоча необхідні додаткові дослідження, одне невелике дослідження показало, що у чоловіків, які приймали по чотири капсули PSO щодня протягом 6 місяців, кількість волосся збільшилася на 40%. Одна з причин — подібно до рижію, гарбузова олія може блокувати перетворення тестостерону в сполуку під назвою ДГТ, яка пов’язана з випадінням волосся.

Green Tea

Зелений чай

Екстракт, виготовлений з його сполук, може допомогти при ряді проблем зі здоров’ям, в тому числі при випаданні волосся. Це може бути з’єднання під назвою EGCG, яке допомагає росту волосся. Дослідники побачили різницю, коли давали щурам, що лисіли, екстракт зеленого чаю протягом 6 місяців. Але цей спосіб не було перевірено на людях, тож використовуйте добавки з зеленого чаю з обережністю. Деякі з них містять інші сполуки, які можуть викликати захворювання.

Platelet-Rich Plasma (PRP)

Плазма, збагачена тромбоцитами (PRP)

Лікарі іноді вводять плазму, збагачену тромбоцитами (PRP), яка походить з вашої власної крові, щоб допомогти з загоєнням після операції. PRP, яка багата на фактори росту, також може допомогти вашому волоссю рости. Ви здаєте трохи крові, і в лабораторії її прокручують у центрифузі, щоб виділити білок плазми, збагачений тромбоцитами. Потім його вводять в різні точки на шкірі голови. Багато людей, які пройшли PRP, помічають, що їх волосся відростає густіше, ніж раніше.

Amino Acids

Амінокислоти

Це “будівельні блоки” для білків. Вони допомагають вашому організму працювати належним чином. Деякі амінокислоти, такі як цистеїн і L-лізин, відіграють особливу роль у підтримці здоров’я і росту волосся. Але не потрібно приймати їх у вигляді добавок. Ви маєте отримувати достатню кількість амінокислот через здорову дієту. Хорошими джерелами амінокислот є сир, риба, яйця, насіння і горіхи, цільні зерна і м’ясо.

Smart Hair Care

Розумний догляд за волоссям

У деяких випадках ви можете допомогти власному випадінню волосся за допомогою невеликих і простих змін. Будьте обережні, коли миєте, сушите і розчісуєте волосся. Не смикайте! Обмежте використання щипців для завивки та гарячих валиків, які можуть послабити ваше волосся (так само як і часте носіння волосся в тугому хвості, косі або пучку). Якщо ви палите, зараз чудовий час, щоб кинути цю шкідливу звичку. Чоловіки, які палять, більш схильні до втрати волосся, ніж ті, хто не палить.

Tame Your Stress

Приборкайте свій стрес

Переживання важких часів іноді може призвести до втрати волосся. Спробуйте запобігти цьому, краще контролюючи свій стрес. Спробуйте такі методи, як медитація, глибоке дихання, керовані образи, вправи на розслаблення або розмова з психологом. Фізичні вправи також є чудовим варіантом. Всі вони прості у виконанні та довели, що допомагають зняти напругу. Майте на увазі, що найкраще лікування випадіння волосся залежить від його причини. Поговоріть зі своїм лікарем для отримання рекомендацій.

Поділіться коментарем