Наука пояснює 5 речей, які відбуваються з вашим тілом, коли ви ставите медичні банки

361

Коли ви дізнаєтесь про користь банок для поліпшення здоров’я, ви зміните свою думку про те, що це застаріла і варварська медична практика. І навпаки, ви можете навіть вирішити спробувати їх на собі. Коли ви думаєте про середньовічні медичні практики, ви можете згадати п’явок або зображення виварювання в історичних фільмах. Лікар короткочасно тримає полум’я під скляною банкою або чашкою, перш ніж поставити її на спину хворого пацієнта. Таким чином створюється вакуум, який потім засмоктує шкіру в скляну банку.

cupping

Практика медичних банок настільки суперечить нашому розумінню того, як працює сучасна медицина, що нам важко повірити в те, що вона може принести користь нашому здоров’ю. Але сучасна медицина довела, що ця давня практика дійсно може допомогти зцілити хворих.

Існують різні види иедичних банок. Однак вся практика походить від традиційної китайської медичної практики акупресури, яка має доведені терапевтичні ефекти. У цій статті ми розглянемо переваги точкового масажу на основі реальних наукових доказів. Ми також розповімо вам про доступні види терапії.

5 методів роботи медичних банок для покращення вашого здоров’я

Медичні банки — не з тих терапій, які ніколи не слід пробувати в домашніх умовах через потенційний ризик травми, інфекції або заподіяння більшої шкоди, ніж користі. Міжнародна асоціація з теплової терапії (ICTA) має міжнародний список кваліфікованих терапевтів, які використовують глибокі знання з анатомії та фізіології для покращення вашого здоров’я. Ви можете знайти фахівців-практиків по всьому світу за посиланням на їхньому вебсайті.

Терапія вологим масажем передбачає незначні поверхневі порізи на шкірі на додаток до всмоктування, яке створюється тільки при сухому масажі. Обидва види масажу сприяють поліпшенню здоров’я, але більшість досліджень присвячено ефектам мокрого масажу. Вологий метод використовується в традиційній азіатській та арабській медицині та налічує тисячі років.

Медичні банки — це просто застосування всмоктування до поверхні шкіри для створення негативного тиску. Міжнародна асоціація терапії медичними банками стверджує, що банки можуть поліпшити ваше здоров’я, якщо ви страждаєте від декількох фізичних і психічних проблем зі здоров’ям, включаючи застуду або грип, депресію, артрит, тривогу, ішіас, кишкові проблеми, м’язові болі та навіть целюліт і розтяжки.

ICTA перераховує ці переваги для здоров’я від масажу банками:

  • Глибока стимуляція тканин;
  • Зняття запалення;
  • Сприяння притоку лімфатичної рідини для стимуляції імунної системи;
  • Покращення кровопостачання шкіри;
  • Розтягування м’язової та сполучної тканини;
  • Стимуляція кровообігу;
  • Розпушування спайки рубцевої тканини;
  • Стимуляція потоку енергії Ці.

П’ять доведених переваг медичних банок:

1. Підвищення функції імунної системи

В огляді стародавньої техніки терапії медичними банками під назвою Аль-Хіджама, яка є технікою мокрої постановки банок, єгипетські та саудівські дослідники стверджують, що ця терапія “може бути перспективним методом лікування для підвищення імунітету людського організму, посилення фармакологічної дії сучасних ліків і очищення крові від патологічних речовин, що викликають і пов’язані з патогенезом багатьох хвороб”. Дослідження показало, що при додаванні до традиційного медикаментозного лікування банки підвищували функцію імунної системи на 156%. Без медикаментозної терапії банки підвищили природну відповідь імунної системи на 133%.

2. Зменшення хронічного болю

Спільне дослідження Єгипту та Саудівської Аравії також виявило, що інтенсивність хронічного болю, про яку повідомляли пацієнти, зменшилася після терапії. Кількість болю, про який повідомляли пацієнти, що зверталися за допомогою, зменшилася майже на 34% після одного місяця лікування за допомогою чашки, на 40% після двох місяців і на 59% після трьох місяців терапії. Це стосувалося людей, які страждають на ревматоїдний артрит. Щобільше, переваги можуть поширюватися і на інші види хронічного болю.

3. Покращення захисту від вірусних та бактеріальних захворювань

Герпес, грип, вірусний гепатит, акне, дерматит і целюліт — все це проблеми зі здоров’ям, які також можна поліпшити за допомогою терапії банками. Шляхи, якими терапія працює на поліпшення здоров’я, є складними, оскільки лікування впливає на кілька систем організму одночасно. У неврологічній системі нейромедіатори, такі як серотонін, дофамін і ендорфіни, вивільняються під час терапії. В імунній системі тимчасове подразнення шкіри активує імунну функцію. В результаті підвищується рівень інтерферонів, некротизуючого фактора пухлин, збільшується потік лімфатичної рідини.

4. Зниження показників серцево-судинних захворювань

Систолічна гіпертензія, серцева недостатність, тромбоз судин ніг, ішемія та аритмія міокарда, і навіть інфаркт міокарда або серцевий напад були знижені при застосуванні терапії банками, як повідомляється в єгипетсько-арабському дослідженні.

5. Зменшення головного болю

Головний біль і мігрень можуть бути настільки виснажливими, що люди можуть пропустити роботу і мати фінансові наслідки через біль, який вони відчувають. Люди також можуть пропустити веселі соціальні заходи та хобі, якими вони раніше насолоджувались (до головного болю!). Хороша новина полягає в тому, що терапія працює на поліпшення здоров’я тих, хто має справу з головним болем.

Спільне дослідження між Університетом медичних наук Керманшаха в Ірані та Університетом Алабами в Бірмінгемі, США, вивчало терапію мокрими чашками як засіб від головного болю. Вони стверджують, що у пацієнтів, які спробували терапію 3 рази протягом 28-денного періоду, “тяжкість головного болю зменшилася на 66% після лікування мокрими банками”. Пацієнти, які пройшли курс лікування, також відчували на 12,6 дня менше головного болю на місяць. Ми прийшли до висновку, що терапія мокрими банками призводить до клінічно значущих переваг для пацієнтів первинної медичної допомоги з головним болем”.

Поділіться коментарем