Навіть не думайте викидати кавову гущу! Ви не уявляєте для чого вона може бути у пригоді

614

Літо — один з найпопулярніших сезонів, особливо тому, що більшість часу ми проводимо на свіжому повітрі.

На жаль, комарі також полюбляють свіже повітря, тому їхнє дзижчання та кусання можуть зіпсувати будь-які щасливі моменти. Якщо ви не хочете використовувати дорогі магазинні хімікати та репеленти низької якості, вам неодмінно сподобається ця порада!

Спосіб №1 захисту від комарів

Моя мама дала мені цю чудову пораду десь 2 роки тому. Комарі все попереднє літо нас кусали і я вирішила спробувати цей метод.

Протягом усієї зими я ретельно збирала кавову гущу та сушила її, щоб влітку спробувати цей метод на нашому дворі.

Комахи мають багато нюхових рецепторів, що шукають («нюхають») джерела крові. В результаті вони стають більш чутливими до певних запахів. Наприклад, дим та специфічні запахи.

Тому найкращий спосіб захиститися від настирливих комах — підпалити засохлу кавову гущу, яку потрібно змішати з сушеним та подрібненим лавровим листом.

Перш за все, вони виділяють сильний аромат. По-друге, вони створюють дим.

Якщо ви вирішили посидіти на вулиці, на відкритій терасі чи на балконі, просто покладіть суху кавову гущу з лавровим листом на фольгу чи тарілку та запаліть.

Такий відлякувач абсолютно нешкідливий для людини. До речі, аромат допомагає позбутися не тільки комарів, але і мух.

Добрива для прискорення росту рослин та насичення квітів

Кавова гуща багата азотом, іншими поживними речовинами, що необхідні рослинам для кращого росту та цвітіння. Садівник сам повинен вибрати спосіб використання кавової гущі у своєму саду.

Кавову гущу можна покласти до компосту, а потім разом з нею внести до ґрунту. Інший спосіб — залити все безпосередньо біля коренів рослини. Однак, людям, що мають багато часу та люблять планувати, доцільно навесні підготувати біорозкладні горщики з кавової гущі та посадити в них розсаду.

Для чого ще підходить кавова гуща?

Чудотворне добриво для гортензій

Додати висушений осад до ґрунту, де ростуть гортензії. Кава багата на поживні речовини, наприклад, вона містить не тільки багато калію, азоту або фосфору, а й антиоксиданти. Тому кавову гущу можна використовувати як добриво в саду, так і в горщиках для вирощування рослин, що люблять кислі ґрунти.

Видаляє паразитів з шерсті домашніх тварин

Кава також є чудовим засобом для собак, щоб захистити їх від бліх. Купаючи домашніх тварин, просто втирайте невелику кількість кави в шерсть вихованця. Блохи та інші шкідники в хутрі не переносять запаху кави. Будьте обережні, щоб кава не потрапила до роту чи очей тварини!

Корисне добриво

Кава має загальний ефект корисного добрива — вона стимулює ріст і забезпечує поживні речовини ґрунтом. Це дуже хороше добриво для рослин в цілому.

Видаліть неприємні запахи

Висушену кавову гущу покладіть до миски та залиште в холодильнику. Кавова гуща чудово нейтралізує неприємні запахи.

Ефективний проти шкідників

Посипте кавовою гущею поверхню ґрунту навколо квітів у горщиках. Ви відлякаєте неприємних шкідників квітів.

Поділіться коментарем