Якщо ви часто страждаєте від головних болів, ви, ймовірно, знаєте: як полегшити свій стан. Однак, крім аптечних ліків, є альтернативні методи, які відмінно допомагають.
Імбир
В останні кілька років, корінь імбиру стає все більш популярним як натуральний засіб. Ефірна олія, що міститься в ньому, не тільки допомагає зміцнити імунну систему, а й діє як протизапальний засіб. Імбир працює в організмі як аспірин, тому допомагає при головних болях.
Залийте імбир невеликою кількістю окропу, дайте йому настоятися п’ять хвилин, а потім занурте в настій м’яку тканину і зробіть компрес. Покладіть його на лоб, і біль скоро вщухне.
Голковколювання
Ця стародавня китайська техніка, яка, крім іншого, допомагає полегшити головний біль. Однак, таку процедуру можна довірити тільки фахівцеві.
Вода
Вчені виявили, що регулярне вживання води може зменшити тяжкість мігрені і допомогти зменшити потребу в ліках. Проблема в тому, що ми не п’ємо достатньо води щодня. Один з перших симптомів зневоднення – головний біль.
Куркума
Ця спеція має протизапальні властивості, а також покращує кровообіг і запобігає згортанню крові.
Лаванда
Крім того, що ця трава використовується для лікування стресу, високого кров’яного тиску і занепокоєння, вона також використовується для полегшення головного болю.
Змішайте одну столову ложку теплої оливкової олії з 2-3 краплями ефірної олії лаванди і ніжно масажуйте лоб і скроні.
Валеріана
Крім заспокійливої дії, ця рослина може підвищити концентрацію уваги, лікувати головний біль і навіть мігрені. Щоб відчути користь болезаспокійливих властивостей рослини, змішайте ½ чайної ложки екстракту валеріани в склянці води і повільно випийте.
М’ята
Ця трава використовувалася різними культурами через її лікувальні властивості, включаючи її здатність лікувати головний біль. Багатий фітохімічний склад м’яти перцевої є основним джерелом її лікувальних властивостей. При цьому кілька досліджень вказують на її протизапальну та знеболювальну дію.
Кайенський перець
Кайенский перець має протизапальну дію, знімаючи багато видів головного болю. Його можна застосовувати зовнішньо у вигляді мазі, ефірної олії або пити порошок, розчинений у воді.
Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.
Літературний переклад – Маруся Фріман