Як часто ми бачимо в нашому тілі дивні зміни та не розуміємо чому вони сталися. Адже подібні моменти говорять про те, що наші нирки подають сигнали про лихо. Нирки потрібно рятувати до того, як вони відмовлять, тому нумо вивчімо 12 ознак того, що їм потрібна допомога.

фото googleusercontent.com

Запаморочення та втрата орієнтації

Якщо з вами несподівано почав періодично відбуватися непритомний стан, то це може сигналізувати про ниркову хворобу. Річ у тому, що анемія, яка з’являється прі цьому захворюванні, веде до того, що мозок недоотримує кисень. В цьому випадку негайно потрібно звернутися до лікаря.

Проблеми зі шкірою

Якщо у вас на шкірі з’явилися дивні висипання, що супроводжуються свербежем — це може означати те, що нирки не справляються з роботою і не виводять з організму токсини. У крові утворюється занадто багато відходів, які проявляються на шкірі.

Підвищений тиск

При нирковій недостатності може з’являтися гіпертонія. Вже ця одна ознака дає привід звернутися до лікаря.

Задишка

Якщо у вас почалася задишка якої раніше не було, це свідчить про те, що в легенях почала накопичуватися рідина, що утруднює дихання. Задишку також може викликати ниркова анемія.

Біль в ногах

Болі в ногах з’являються у разі полікістозу нирок. Це одна із самих вірних ознак. Менш серйозний привід, який теж вимагає походу до лікаря — камені в нирках.

Набряки

Якщо у вас почали набрякати кінцівки, це явна ознака того, що нирки не справляються зі своєю роботою.

Озноб

Здорові нирки виробляють достатню кількість гормонів, які сприяють утворенню еритроцитів. Якщо б’є озноб, це ознака анемії, яка виникла через хворобу нирок.

Втрата апетиту

В організмі, в якому погано працює хоч одна з ланок ланцюга — відразу ж порушуються інші функції.

Запах ацетону з роту та неприємний присмак

При нирковій недостатності в організмі затримується сечовина. Від цього в роті з’являється запах аміаку.

Проблеми сечовипускання

Одна з головних ознак того, що нирки не справляються зі своєю роботою. Про це також свідчать різь у статевих органах і пінисті виділення.

Втома і слабкість

Одна з перших ознак того, що починається ниркова анемія.

Нудота і блювота

Надлишок токсинів призводить до отруєння всього організму, який реагує на це відповідним чином.

фото 24tv.ua

Якщо у вас спостерігається хоч одна із цих ознак, то знайте, що ваші нирки подають сигнали лиха. Перечитайте уважно ці 12 ознак того, що їм потрібна допомога. Можливо ви встигнете розв’язати проблему на ранній стадії її виникнення.