Очищайте лімфатичну систему правильно! Це жива вода організму

7628

Лімфа — це жива вода організму. Вона циркулює по лімфатичних каналах, омиваючи все наше тіло. Вона відповідає за очищення клітин й виводить з організму всі токсини й продукти розпаду життєдіяльності шкідливих вірусів та бактерій. Саме лімфовузли першими сигналізують нам про те, що з організмом щось не так.

Якщо відчуваєш постійну слабкість, занепад сил, часто хворієш, терміново приділи увагу своєї лімфатичній системі. Ось кілька натуральних способів детоксикації, які, діючи комплексно, допоможуть поліпшити лімфоток.

Найкращі поради по очищенню лімфи

фото asmedtrade.com

Глибоко дихайте!

В організмі циркулює у 3 рази більше лімфи, ніж крові, але органу для перекачування у лімфатичної системи немає. Тому, дихаючи глибоко, ви сприяєте найшвидшому відновленню лімфи.

Більше рухайтеся!

Стрибки, швидка ходьба, розтяжка й інші фізичні навантаження помірної інтенсивності доброчинно впливають на поліпшення лімфотоку.

Пийте більше води!

Без достатньої кількості рідини, виведення токсинів сповільнюється. Шкідливі речовини накопичуються, отруюючи організм. Для кращого результату додавайте у воду трохи лимонного соку.

Повністю приберіть зі свого раціону солодкі газовані напої!

фото vladtime.ru

У таких напоях вміст цукру занадто завищений. Навіщо перевантажувати свій організм?

Їжте свіжі фрукти натщесерце!

Більшість фруктів наш шлунок переварює протягом 30 хвилин. Кислоти й ферменти, які в них містяться, сприяють запуску з ранку процесу травлення.

Їжте зелені овочі!

Хлорофіл відмінно очищає лімфу та кров.

фото cdnimg.rg.ru

Їжте горіхи!

Регулярно постачайте свій організм жирними кислотами для активної детоксикації. Волоські горіхи, бразильські, мигдаль, фундук, а також насіння соняшнику, гарбуза й льону допоможуть в цьому.

Пийте трав’яні чаї!

Чай з ехінацеї, астрагала, коріння солодки позитивно впливають на лімфоток.

Регулярно робіть собі масаж!

Робіть масаж щіткою з натуральної щетини на довгій ручці під час водних процедур. Круговими рухами розтирайте шкіру від низу до верху: від пальців на ногах до плечей.

фото foodandhealth.ru

Контрастний душ!

Про користь контрастного душу сказано чимало. Холодна вода стимулює роботу практично всіх систем організму!

Пам’ятайте, що запустити процес детоксикації організму ніколи не пізно! Почати можна вже прямо зараз, щоб найближчим часом відчути прилив сил і бадьорості.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем