Очистіть організм від токсинів! Потрібні тільки яблуко, буряк і морква

4841

Якщо вас турбує загальний стан здоров’я – не поспішайте бігти в аптеку за новими препаратами. Можливо, у вас вже є все, що потрібно. Саме так говорить своїм пацієнтам китайський дієтолог Ченг Лі. Його підхід до оздоровлення простий і не вимагає особливих витрат і зусиль.

Фахівець вважає, що для того, щоб позбутися від хвороб, необхідно, у першу чергу, почистити організм. А в цьому можуть допомогти тільки натуральні компоненти.

Основна рекомендація доктора Лі

фото condenast-media.gcdn.co

Напій з яблук, буряка і моркви очолює список рекомендацій китайського дієтолога. І його багаторічна практика показує, що цей простий рецепт, дійсно творить чудеса.

Все що потрібно зробити – це приготувати свіжий сік з:

  • одного невеликого буряка,
  • двох морквин,
  • одного яблука.

Китайський фахівець довгі роки вивчає питання здорових шляхів інтоксикації організму і зміцнення імунітету. Його висновки щодо цього простого методу, дійсно, дають надію.

Цей напій допомагає розв’язати такі проблеми:

– ниркова і печінкова детоксикація

– зміцнення імунної системи

– омолодження шкіри

– підтримка функції щитоподібної залози

– більш ефективний контроль ваги

Яблука

фото wikimedia.org

Яблука зміцнюють серце, а яблучний оцет запобігає утворенню каменів у нирках. Дослідження показують, що щоденне вживання яблук може знизити ризик шкірних захворювань.

Буряк

фото agrolife.ua

Буряк містить бетаціанін. Це речовина, яка допомагає виводити токсини з організму і запобігає утворенню ракових клітин. Ці овочі допомагають при захворюваннях жовчного міхура, знижують рівень холестерину, а також ефективні при подагрі.

Морква

фото zolotoygektar.com.ua

Напевно, всі ми знаємо, що морква надзвичайно корисна для очей. Вона багата на бета-каротин, який в організмі перетворюється на вітамін А.

Увага: у цього напою є протипоказання. Його не можна вживати пацієнтам з діабетом і хворобами ШКТ в гострій фазі. Тому, перед використанням цієї інформації, отримаєте схвалення у свого лікаря.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем