Одна рослина замість тисячі очисників повітря для вашої оселі

3778
Чому НАСА вважає дану рослину краще за штучні очисники повітря, та як квітка прикрасить оселю – нижче.

Зі школи нам відомо, що повітря в приміщенні псується через велику концентрацію вуглецю. Згідно з недавніми дослідженнями, повітря в будинках без вентиляції – більш забруднене, ніж навіть зовні. Такий висновок підштовхує нас добре провітрювати кімнати. Але токсичні речовини залишаються у повітрі, і треба знайти рішення проблеми.

plantas de interior

Природа вже придумала і вирішила за людину. Згадайте, дерева і рослини – легені Землі. Завдяки їм ми дихаємо киснем, а їх здатність очищати велику кількість вуглекислого газу – феноменальна. Але припустимо, що наш будинок – міні-Земля, якому потрібні свої «легені». Щоб повітря в приміщенні залишалося свіжим, нам потрібні різноманітні рослини.

Сансев’єрія трисмугова або «Тещин язик» – найкращий очисник повітря для оселі

НАСА провела дослідження, які рослини найбільш корисні для очищення від забруднення повітря в приміщенні. Переможне місце посіла сансев’єрія або більш відома як «тещин язик».

planta lengua de suegra

Ця рослина має товсті зелені листя з золотими насічками. Нажаль, його дуже рідко можна побачити квітучим. Але якщо ви встигли спостерігати за білувато-сірими бутонами з надзвичайно загостреними пелюстками, вважайте себе щасливчиком.

«Тещин язик» не тільки ваш особистий помічник, але і ошатна окраса будинку.

lengua de suegra planta

Ця рослина не потребує ретельного догляду. Їй підходять як маленькі, так і великі горщикі. А ось де ви захочете сансев’єрію розмістити – чи-то вітальня або на кухні – немає різниці, вона вже прикраса оселі. Однак поруч має бути світло, щоб рослина отримувала поживні речовини, необхідні для зростання. Не забувайте поливати, але тільки тоді, коли ґрунт пересохнув. Оскільки рослина не любить вологе середовище, розпилення з пульверизатора також не найкращий варіант.

Поділіться коментарем