Омолоджувальна маска, рецепт якої ми хочемо розповісти, здатна стерти з вашого обличчя мінус 10 років. Для справжніх леді це буде справжньою знахідкою. Жінки добре розуміють, що краса — це сила і за красою потрібно стежити. Тому на підтримку своєї зовнішності в належній формі не шкодують ні грошей ні часу. Але часу все-таки не вистачає — надто вже навколо бурхливе життя.

Тому наша маска, що омолоджує, буде справжньою перлиною, яку ми кинемо до скарбнички справжніх леді.

фото prelest.com

На красу доведеться витратитися. Тому приготуйте гаманці та записуйте:

  • Желатин — 1 ч.л.
  • Мед — 3 ст.л.
  • Гліцерин — 100 мл
  • Аспірин звичайний — на кінчику ножа
  • Вода мінеральна негазована — 100 мл

І здається все. Якось недорого, скажете ви. А час? А терпіння? Це в нас найдорожче.

  • Отже, розчиняємо желатин у воді та залишаємо до набрякання. Можна взяти швидкорозчинний желатин.
  • Потім беремо скляний посуд, виливаємо туди набряклий желатин, додаємо гліцерин, мед і, на кінчику ножа, аспірин. Таблетки аспірину перед цим не забудьте потовкти.
  • Починаємо перемішувати дерев’яною паличкою, домагаючись однорідності.

Аж ось суміш добре перемішана і навіть стала злегка пишною. Тепер можна додати в неї кілька крапель улюбленої ефірної олії для аромату. Це необов’язково, але для справжньої леді немає незначних моментів.

фото mtdata.ru

Прибираємо суміш в холодильник — вона там прекрасно зберігається протягом місяця й не псується.

Перед застосуванням дістаємо з холодильника і злегка розігріваємо в руках. Наносимо тонким шаром на очищену шкіру обличчя на хвилин п’ятнадцять. Потім змиваємо і змащуємо обличчя будь-яким зволожувальним кремом.

Якщо робити так регулярно кілька разів на тиждень — ефект буде вже через місяць. Підтягнеться овал обличчя, в’яла шкіра наповниться життям і кольором. Головне — не лінуватися.

Який компонент цієї маски надає основного ефекту — достеменно не ясно. Кожен з них має корисні властивості. Желатин, на думку косметологів, покращує амінокислотний баланс шкіри, непогано відбілює. Ну а гліцерин та мед теж корисні, кожен сам по собі.

Наша омолоджувальна маска діє настільки ефективно, що стирає з обличчя мінус 10 років. Вона гідна того, щоб її занесли до скарбнички рецептів справжніх леді.