Ось 7 найгірших помилок, які ви допускаєте при приготуванні макаронів

641

Що може бути простіше за приготування макаронів? Виявляється, зробити це дійсно не так-то просто. При приготуванні макаронів багато людей допускають безліч помилок. І внаслідок, отримують страву, яка навіть віддалено не нагадує смак справжніх макаронів!

фото img.delo-vcusa.ru

Не кидати макарони в холодну воду!

Макарони потрібно кидати варитися тільки в окріп. Попередньо його потрібно посолити й додати столову ложку олії.

Крім цього не можна: додавати холодну воду у процесі варіння й промивати макарони холодною водою. Взагалі, промивання макаронів вбиває їх смак на 100%!

фото img.delo-vcusa.ru

Не можна готувати макарони довго під кришкою!

Обов’язково потрібно дотримуватися того часу приготування, що зазначений на пакуванні. Накривати їх кришкою під час варіння не можна. Тому що внаслідок можна отримати набряклі, переварені вироби, які не можна навіть назвати макаронами.

фото s10.pikabu.ru

Не додавати сіль під час варіння!

Це абсолютно неправильний підхід, який однозначно зіпсує страву! Важливо пам’ятати, сіль додають до води як тільки вона закипить й ніяк інакше. І це не примхи кухарів, а звичайна хімічна реакція.

Потрапляючи до води під час варіння, сіль знижує її температуру — смак макаронів безповоротно псується.

фото patee.ru

Мало води!

Це ще одна дуже часта помилка. По-перше: макарони будуть недовареними. По-друге: страва буде насичена крохмалем, що зіпсує її смак.

фото polaris.company

Не варити макарони про запас!

Макарони слід готувати та їсти негайно! Ні в якому разі не можна готувати макарони на завтра. Не кажучи вже про те, щоб зберігати їх на полиці холодильника кілька днів. Тоді страва точно втратить свій смак!

фото segodnya.ua

Не залишати готові макарони у воді!

Як тільки ви зрозуміли, що макарони зварилися — кидайте їх на друшляк. Кожна зайва хвилина у воді псує їх смак і консистенцію.

фото bonduelle.ru

Макарони швидкого приготування — зло!

Такі макарони вигадав той, хто хотів швидко заробити. Здоров’я споживача і його кулінарне задоволення не входили в задачу виробника. Порада кухарів: тримайтеся якомога далі від макаронів швидкого приготування!


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем