Ось планета, що керує вашим знаком Зодіаку

634

Кожним знаком Зодіаку керує планета, і якості кожної планети впливають на те, ким ми є: як ми любимо, думаємо, спілкуємося і самовиражаємося. Ми знаємо, що існує сім планет, — Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і Плутон, — але в астрології ми також маємо Сонце і Місяць, які також керують певними планетами. Наприклад, Діва і Близнюки знаходяться під управлінням Меркурія, планети спілкування, тому ці два знаки відчувають вплив ретроградного Меркурія найбільше.

Знання того, яка планета керує вашим знаком зодіаку, має вирішальне значення для розуміння вашої натальної карти, того, хто ви є, і як ви орієнтуєтеся в коханні та житті.

Овен — під управлінням Марса

Названий на честь римського бога війни, Марс уособлює мужність, пристрасть і агресію. Овни, як правило, беруть на себе відповідальність завдяки своїй високій енергії, силі та амбіціям. Розташування Марса в нашій карті може допомогти нам зрозуміти, як ми керуємо своєю сексуальністю, амбіціями і як ми справляємося з гнівом і агресією. Це планета гарячої енергії!

Телець — під управлінням Венери

У грецькій міфології Венера була богинею любові та краси, і ця планета уособлює саме це! Венера — символ жіночності, романтики, розкоші та задоволення. Тельці можуть бути матеріалістами, бажаючи лише високоякісних товарів, які варті того, щоб їм потурати. Так само вони поводяться і в коханні: повільно і впевнено, вони йдуть за кимось, тільки якщо він того вартий, і якщо вони бачать, що це буде надовго.

Близнюки — під управлінням Меркурія

Меркурій — планета спілкування, тому під час ретроградного Меркурія на Землі все ніби спалахує вогнем. Наш знак Меркурія — це те, як ми спілкуємося, виражаємо себе, як ми думаємо та обробляємо нову інформацію. Близнюки — дуже інтелектуальні, допитливі істоти, які завжди прагнуть до нових розмов і пізнання нового.

Рак — під управлінням Місяця

Подібно до того, як Місяць створює океанські припливи й відпливи, наші почуття приходять і йдуть, як хвилі, великі та маленькі. Місяць керує нашими емоціями та керує Раком, найбільш чутливим, емоційним, турботливим знаком зодіаку. Хоча Місяць має свої фази, Раки можуть бути примхливими по-своєму. Важливо знати свій Місячний знак, тому що це дозволяє вам зрозуміти свої почуття і те, як ви їх виражаєте.

Лев — під управлінням Сонця

Сонце — найбільша і найяскравіша зірка в центрі нашої галактики. Це “планета”, яка керує нашою ідентичністю, впевненістю і самовираженням. Коли ми говоримо про наш знак Сонця, ми говоримо про те, ким ми є по суті. Леви сміливі, впевнені в собі та експресивні. Як і сонце, Леви завжди в центрі уваги, приносячи тепло і позитив оточуючим.

Діва — під управлінням Меркурія

Як і Близнюками, Дівою керує Меркурій, планета спілкування та інтелекту. Якщо Близнюки більш комунікабельні, то Діва більш інтелектуальна та аналітична. Діва — практичний, критичний земний знак, який організовує плани та має гостре око на деталі. Важливо знати свій знак Меркурія, щоб краще розуміти, як ви спілкуєтеся з іншими людьми!

Терези — під управлінням Венери

Як і Тельцями, Терезами керує планета любові, краси, розкоші та задоволення. Терези глибоко прагнуть миру, рівноваги й краси в кожному аспекті свого життя. Вони насолоджуються прекрасними речами в житті та прагнуть до гармонії в стосунках і дружбі. Терези — коханці, а не бійці. Вони глибоко прагнуть чуттєвості й романтики та зроблять все можливе, щоб зберегти гармонію.

Скорпіон — під управлінням Плутона та Марса

Скорпіон — один з небагатьох знаків зодіаку, яким керують дві планети, Плутон і Марс. Плутон названий на честь бога підземного світу та уособлює таємницю, глибину і темряву. Скорпіони мають репутацію загадкових, напружених і сильних. Вони можуть бути жадібними до влади та жорстокими, і саме тут вступає в гру Марс — планета агресії та пристрасті. Скорпіони можуть бути ревнивими та власницькими у стосунках і кар’єрі.

Стрілець — під управлінням Юпітера

Стрільцем керує Юпітер — планета удачі, зростання, знань, досліджень і духовності. Цей вогняний знак любить подорожувати, пізнавати нове і знайомитися з новими людьми — вони не люблять прив’язуватися до чогось. Символ Стрільця — “лучник”, кентавр, що натягує лук, який добре представляє цей знак з його сміливим прагненням до пригод, знань і напрямку.

Козеріг — під владою Сатурна

Сатурн був названий на честь бога часу та асоціюється з межами, структурою, зобов’язаннями й самоконтролем. Козеріг — земний знак, який цінує дисципліну і відданість у партнерстві та кар’єрі. Вони більш практичні, ніж інші знаки, і не дуже романтичні. Натомість вони дарують жорстку любов.

Водолій — під управлінням Урана

Водолієм керує Уран, планета інновацій, революцій і натхнення. “Уран” був названий на честь грецького бога неба, що має сенс для повітряного знаку Водолія. Водолії відомі своєю унікальністю, незалежністю та пошуком істини. Вони схильні до бунтарства і “пливуть за течією”.

Риби — під управлінням Нептуна і Юпітера

Рибами керують Нептун, планета ілюзій і мрій, і Юпітер, планета удачі, знань і духовності. Нептун названий на честь бога моря і води, а знак Риб символізують дві риби, що пливуть у різних напрямках. Риби відомі як мрійливі та артистичні (Нептун), а також духовні та інтуїтивні (Юпітер). Цей водний знак також є досить емпатичним і сприйнятливим.

Корисно знати свою планету не лише тому, що вона може визначати деякі риси вашої особистості, але й тому, як ви будуєте стосунки, як спілкуєтеся, як йдете до своєї мрії та багато іншого.

Поділіться коментарем