Ось таким чином яйця вирішують 9 серйозних проблем зі здоров’ям

102357

“Не їжте яйця кожного дня, ви піднімете рівень холестерину!” Люди дуже часто чують цей заклик. Але чи так це насправді? Виявляється, не зовсім… Звичайно, не можна зловживати цим продуктом. Втім, як і будь-яким іншим. Але виключати яйця з раціону – це злочин стосовно свого здоров’я.

Так, їсти їх краще на сніданок, і не більше 2 штук. Але без них, людина позбавляє себе багатьох переваг, які дає цей безцінний продукт.

Що дає здоров’ю щоденне вживання 2 яєць на сніданок

фото zinoti.lt

1. Зниження ризику серцево-судинних захворювань

У яйцях дійсно містить холестерин. Але це той холестерин, який необхідний організму. Два яйця на сніданок дають його 400 мг. Це денна норма для підтримки нормальної роботи серцево-судинної системи.

фото zinoti.lt

2. Постійне джерело фолієвої кислоти

Нестача фолієвої кислоти діє руйнівно на здоров’я. Два яйця на сніданок надають необхідну кількість для кровоносної системи і для зміцнення імунітету.

фото zinoti.lt

3. Джерело антиоксидантів

Відомий факт, що яйця містять велику кількість жовтих органічних пігментів. Ці пігменти багаті на каротиноїди (антиоксиданти), що уповільнюють процес старіння.

фото zinoti.lt

4. Профілактика онкологічних захворювань

Згідно з дослідженнями, щоденне вживання яєць знижує ризик раку грудей на 18%. Амінокислоти, мінерали і вітаміни у яйцях, активують вироблення естрогену у жінок.

Підвищений рівень естрогену збільшує розвиток патогенів, що запобігають раку грудей. 

фото zinoti.lt

5. Здоров’я шкіри і волосся

Яйця багаті на вітамін B12 та білок. Ці поживні речовини є основою здорового волосся і шкіри. 

фото zinoti.lt

6. Здоров’я очей

Чи знаєте ви, що яйця впливають на ваші очі? Вони багаті на вітамін А і лактозу. Щоденне вживання яєць дозволяє підтримувати необхідний рівень цих вітамінів і дає захист від вільних радикалів.

фото zinoti.lt

7. Нормальна вага

Яйця – продукт з низьким глікемічним індексом. Іншими словами, даючи необхідну кількість білка, вони не дозволяють накопичувати жир. Більш того, для людей із зайвою вагою, 2 яйця на сніданок можуть стати першим кроком на шляху до схуднення.

фото zinoti.lt

8. Захист від стресу і анемії

Фолієва кислота, яка міститься в яйцях, має благочинний вплив на нервову систему. А значить – на наш настрій і працездатність. І, нарешті, ця кислота необхідна для кровотворення – причому необхідна настільки, що її дефіцит може викликати анемію.

фото zinoti.lt

9. Здоровий рівень кальцію

Ми знаємо, що кальцій необхідні для кісток і зубів людини. Однак сам кальцій добре засвоюється організмом тільки в поєднанні з вітаміном D.

Серед безлічі продуктів, тільки яйця можуть запропонувати натуральне поєднання цих життєво важливих компонентів.

фото zinoti.lt

Звичайно, не варто забувати про те, що при певних хворобах, вживання яєць – заборонено. Тому, перед тим, як використовувати цю інформацію, обговоріть її зміст зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем