Ось як готувати відвар, від якого оживають всі кімнатні рослини – спробуйте!

1404

Нещодавно я була в гостях у подруги. А вона варила буряк. Сміючись, я запитала: чи не готує вона оселедця під шубою? Але подруга відповіла, що готує відвар для квітів. Я озирнулася й побачила: які гарні й здорові рослини у неї вдома! Звичайно, мене це відразу зацікавило.

фото zinoti.lt

Чесно кажучи, мої кімнатні рослини виглядають не дуже добре, особливо взимку. Але натепер я знаю рецепт відвару з буряка для рослин.

Все, що вам потрібно, це вода, в якій вариться буряк. Як відомо, при приготуванні овочі виділяють багато вітамінів й мінералів. Так чому б не використати це? Крім того, буряк містить калій, фтор, кальцій, фосфор й магній. Такий коктейль здатний оживити навіть слабкі квіти!

фото zinoti.lt

Розведіть відвар водою кімнатної температури у рівних пропорціях один до одного й полийте свої рослини. Один момент: це добриво не можна готувати заздалегідь. Обов’язково використовуйте свіжий бульйон. До речі, удобрювати рослини таким способом можна тільки раз на тиждень.

фото zinoti.lt

Що я хочу сказати: вже за місяць мої квіти ожили, дали нові паростки, а деякі – навіть бутони! Тепер буряк варю щотижня. Спробуйте!


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем