Ось як в давнину по обличчю жінки визначали, що вона відьма

656

З давніх часів різні народи вірили в чаклунів, відьом і темні сили. Ще у середні минулого століття полювали на тих, хто, на громадську думку, займався магією. Деякі дотепер вірять, що є жінки, які продали свої душі дияволу. І на їхню думку, про це свідчать зовнішні особливості.

Очі

фото artfile.ru

Зелені й темні очі здавна вважалися ознакою відьми. Це доводить народний фольклор – в казках у відьом зазвичай такі очі.

До речі, під час полювання на відьом було досить бути рудоволосою або зеленоокою, щоб відправити прямо на вогнище.

Сьогодні такі риси зовнішності вважаються відмінною рисою та викликають захоплення. А сучасні фахівці з області незрозумілого впевнені, що колір очей або волосся не можна розглядати як доказ магічних здібностей жінки.

Ніс гачком

фото vsthemes.org

Віра в те, що ніс з горбинкою – знак диявола, описана у казках. Всі відьми в них з великими носами з гачком на кінці. Однак сучасні фахівці вважають, що така ознака свідчить про гнучкість розуму та проникливість, а не про чаклунство.

Жорсткий погляд

фото thumbs.dfs.ivi.ru

Вважається, що у відьом важкий погляд, від якого жінки хочуть сховатися. А чоловіків такий погляд заворожує й манить.

Згідно з давніми джерелами, це тому, що чоловіки не можуть встояти перед чарами жінки-чаклунки. Її важкий погляд здається їм привабливим, і вони готові кинутися слідом за такою жінкою.

Вираз обличчя

фото img5.goodfon.ru

Кажуть, що за висловом людського обличчя можна визначити всі наміри й думки людини. Таким чином, хижий вираз обличчя – одна з головних ознак зв’язку людини з нечистю.

Дивлячись на нього, люди можуть навіть замерзнути, як кролик завмирає, побачивши хижака. Такий вираз обличчя також був сигналом для древніх слов’ян про те, що жінка знаходиться в союзі з темними силами.

З роками обличчя не змінюється

фото i.pinimg.com

Обличчя відьми практично не змінюється з роками, що пояснюється здатністю таких жінок зберігати молодість за допомогою магічних обрядів. Кажуть, що вони купаються в крові, щоб залишатися молодими й красивими.

У будь-якому випадку, жінка солідного віку, яка виглядає молодо без пластичної операції, є потенційною відьмою.

Недолік

фото fanpop.com

Зовнішній недолік, або так званий «диявольський знак», – ще одна явна ознака того, що жінка пов’язана зі злими духами. Такими мітками вважаються великі родимки або витягнуті вуха. 

Правда, сучасні езотерики вважають, що такий зовнішній недолік свідчить лише про схильність людини до екстрасенсорних здібностей – наприклад, до дару пророцтва.

Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем