Багато господинь відмовляються готувати дріжджове тісто, аргументуючи це тим, що воно не виходить потрібної якості. Хоча, лише потрібно врахувати основні помилки в приготуванні дріжджового тіста і ваші пироги стануть кращими у світі. Послухаймо поради для ідеального результату.

Просіяти борошно

фото my-izumrud.ru/wp-content/uploads/2019/10/10-min1.jpg

Багато хто вважає, що просіювання борошна абсолютно не потрібний момент при приготуванні тіста. Немов, борошно зараз продається чисте, без домішок і бруду і немає сенсу очищати його за допомогою сита. Однак, при просіюванні, борошно стає пухким, від чого випічка буде більш ніжною. До речі, якщо ви готуєте тісто з розпушувачем, то його потрібно просіяти разом з борошном, щоб він рівномірно розподілився.

Потрібно вчасно дістати продукти з холодильника

фото static.1000.menu/img/content-v2/4e/11/42525/bulochki-iz-drojjevogo-testa-s-nachinkoi_1579248231_1_max.jp

Дріжджове тісто не любить охолоджених продуктів. Тому, якщо ви вирішили замісити тісто, дістаньте продукти за півгодини до приготування, щоб вони нагрілися до кімнатної температури.

Потрібно вчасно зупинитися при замішуванні тіста

фото magiya.guru/wp-content/auploads/517480/fullsize.jpg

Ви не повірите, але «місити» тісто потрібно лише до тієї пори, поки воно не стане однорідним. Як тільки рідина «забрала» все борошно — зупиніться, і приберіть тісто до теплого місця, щоб воно підійшло. Більш ретельно вимішувати будете через години дві. Ось тут доведеться попрацювати кілька хвилин.

Продукти потрібно вводити поступово

фото zira.uz/wp-content/uploads/2018/01/testo-6.jpg

Деякі господині роблять помилку, закидаючи в тісто все підряд. Хоча рідкі продукти потрібно змішувати окремо і лише потім додавати борошно. Якщо в рецептурі присутні збиті білки — їх потрібно вводити в останню чергу, роблячи це обережно, щоб зберегти легкість.

Не варто замінювати одні продукти іншими

фото ctc.ru/system/images/project_news_images/28093.jpg?1539856380

Деякі думають, що мед легко замінить цукор, лише на підставі того, що обидва продукти солодкі. Це груба помилка, оскільки обидва продукти мають абсолютно різний ефект. Мед — досить важкий і додавати його в тісто потрібно в невеличких порціях. І вже тим більше замість цукру не варто брати замінники. Вершкове масло не варто замінювати олією, а розпушувач — содою.

Духовка повинна бути добре розігріта

фото www.ixbt.com/img/r30/00/02/24/16/dsc8234.jpg

Холодна духовка — вбивця тіста. Ні в якому разі не можна відправляти пироги в нерозігріту духовку, в надії, що вони розігріються в процесі приготування. Тісто добре піднімається лише в дуже теплій печі.

Зайвий раз не відкривати духовку

Поставивши виріб з тіста в духовку — дайте йому спокій. Перестаньте пірнати туди кожні п’ять хвилин, щоб подивитися, як там поживають ваші пироги. Цим ви порушуєте гармонію постійного режиму. Особливо погано така увага впливає на бісквітне тісто.

Вивчіть основні помилки в приготуванні дріжджового тіста і сміливо приступайте до його виготовлення. Сподіваємося, що наші поради для ідеального результату вам допоможуть.