Оцет — неперевершений засіб для чищення! Працює краще, ніж дорога хімія

384

Чи можна прати речі, не витрачаючи гроші на пральні порошки та інші мийні засоби? Виходить так! У кожного з нас дома є продукт, який допоможе позбутися від плям, пом’якшить матеріал та видалить неприємні запахи. Ви знаєте, про що ми говоримо? Це не що інше, як білий дистильований оцет. Незабаром ви відкриєте чарівне використання оцту у пранні!

Білий оцет дуже корисний, він органічний та, головне, дешевий!

Нижче наведено список застосувань цього чарівного продукту. Спробуйте подивитися, що може зробити цей домашній продукт, який зазвичай використовується в кулінарії.

1. Видаляє тверді плями

Вам не потрібно знати, як з’явилася ця пляма. Більшість з них можна очистити білим оцтом. Нанесіть оцет на плями та залиште постояти десь 10-15 хвилин. Світлі плями можна замочити в розчині оцту 1: 2 і теплій воді. Після прання плями повинні зникнути.

2. Білизна

Оцет також чудово підходить для прання білого одягу. Ви можете використовувати його для звичайного прання чи для видалення плям. Просто додайте оцту до білизни. Це також допоможе позбутися від стійких плям під пахвами — замочіть білий одяг у суміші гарячої води та оцту у співвідношенні 1: 4, а потім виперіть у чистій воді.

3. Розм’якшує тканини

Оцет розщеплює залишки мийного засобу та робить рушники м’якими. Додайте до пральної машини склянку оцту, та ваш одяг довше залишиться м’яким.

4. Усуває неприємні запахи

Від деяких запахів, особливо від спортивного одягу, важко позбутися. Однак, у цьому випадку оцет стане підмогою, оскільки він знищує небажані бактерії. Неприємні запахи зникнуть — вам просто знадобиться склянка оцту.

5. Зберігає колір вашого одягу

Часте прання може змінити колір одягу. Склянка оцту, додана до першого циклу прання, гарантує, що ваш одяг не потьмяніє. Ви також можете замочити свій одяг у суміші води та оцту, якщо вас турбує, що колір може зникнути під час прання. Цей трюк варто використовувати з джинсами.

6. Очищає пральну машину

Іноді пральну машину потрібно очистити, щоб видалити неприємні запахи та відкладення. Влийте пів склянки оцту та запустіть пральну машину за звичайним циклом. Після цієї процедури вона стане немов нова!

Неприємний запах оцту зникає після висихання одягу, тому не варто турбуватися про запах, як тільки ви знімете одяг із пральної машини. Оскільки цей чудодійний засіб має багато переваг, варто подумати про його застосування. Це дійсно працює!

Поділіться коментарем