У багатьох людей, які купують мед, мимоволі виникає питання — підробка чи ні? Послухайте наші корисні поради при виборі меду, щоб ніколи не помилятися. Мед це універсальний продукт, який ніколи не псується. Причому слово «ніколи» означає саме «ніколи». Навіть через тисячоліття мед залишається цілком придатним до вживання. Уявляєте, яка в цьому продукті закладена життєва сила?

Навіть одна ложка меду на день суттєво покращує імунітет людини, додає сил і насичує організм корисними речовинами. Не дивно, що це один з найбільш популярних харчовіх продуктів.

фото news.rambler.ru

На жаль існують продавці, які знаючи про властивості меду, що не потребують реклами, намагаються заробити на цьому, підсовуючи підробку. Уявляєте — ви приходите купувати еліксир здоров’я, а вам продають якусь речовину, яка по суті не є медом. Тому так важливо вміти відрізнити натуральний мед від підробленого. Наші поради допоможуть вам у цій нелегкій справі.

Підробка чи ні? Корисні поради при виборі меду

фото info.sibnet.ru

1. Насамперед, не купуйте мед в магазинах від фірм-виробників, які вже себе дискредитували. Крім того, купуючи порцію меду в фастфуді слід пам’ятати, що ця тягуча солодка рідина насправді є кукурудзяним сиропом.

2. Хороший мед може довго стояти, але зрештою він кристалізується. Підробка не кристалізується взагалі. Якщо у вас в холодильнику давно стоїть покупний мед і немає навіть натяку на кристалізацію — викиньте його. Ця підробка не варта того, щоб її приймали за мед.

3. Налийте води у склянку і капнете в неї дві краплі йоду. Розмішайте. Тепер можна додати у воду трохи йоду. Якщо вода забарвиться яскраво-синім кольором, можете бути впевнені — в основі продукту лежить кукурудзяний крохмаль.

4. Покладіть на тарілку трохи меду і полийте його оцтом. Якщо почне утворюватися піна, то висновки можна зробити сумні — це фальшивка з додаванням гіпсу.

5. Візьміть трохи меду на ложку і спробуйте його підпалити за допомогою сірників. Справжній мед починає горіти!

6. Покладіть трохи меду у склянку і налийте туди води. Не розмішувати! Якщо мед сам по собі раптом розчиниться, змушені вас засмутити — це підробка. Справжній мед не розчиняється!

фото web-zoopark.ru

Наостанок хочемо порадити вам знайти виробника меду, якому ви довіряєте. Найкраще — це фермер, який розводить бджіл і виробляє мед в невеликих обсягах. Підтримайте малий бізнес.

Бажаємо, щоб ви були впевнені в тому, що споживаєте і ніколи не вдавалися в питання: підробка чи ні? У будь-якому випадку наші корисні поради при виборі меду вам допоможуть.