Піца «Париджіна» є гастрономічною візитною карткою Італії. Спробуйте і ви приготувати це кулінарне захоплення родом з Італії. Ця піца відрізняється від інших видів піци, як сором’язлива дівчина від веселих однокласниць. З вигляду навіть на піцу на схожа, однак під шаром тіста ховається чудовий неповторний смак.

Так, ви не помилилися. Саме під шаром тістом, тому що піца “Париджіна” відноситься до виду закритих піц. Але є нюанс — тісто, яке знаходиться зверху — це листкове тісто. У той час як нижнім коржем йде звичне дріжджове тісто. Ось цей хрусткий і розсипчастий шар надає піці неповторність смаку. Що ж, приступив до готування.
Для нашої піци нам слід взяти:
- Пшеничне борошно – 500 г
- Вода – 1 стакан
- Дріжджі – 10 г
- Цукор – 1 ст. л.
- Оливкова олія – 4 ст. л.
- Помідори – 350 г
- Шинка – 200 г
- Твердий сир – 250 г
- Листкове тісто – 400 г
- Яєчний жовток – 1 шт.
- Сіль
- Чебрець
Піца «Париджіна» – рецепт

- Дріжджі розмішати в невеликій кількості теплої води з цукром. Залишити на 10 хвилин. Додати борошно, сіль, олію. Влити до опари теплу воду, що залишилася. Замісити тісто до щільного стану. Потім додати ложку олії та знову добре вимісити. Закрити миску харчовою плівкою, залишити на годину. Коли тісто підніметься, ще раз добре вимісити та залишити на півгодини.
- Починайте приготування піци. Готове тісто розкатати, надати необхідну форму і викласти на змащену олією деку.
- Помідори подрібнити за допомогою блендера. Додати сіль і чебрець, перемішати. Змастити цим соусом корж. Викласти на корж тонко нарізані шматки шинки та сиру.
- Листкове тісто розкатати за розміром дріжджового коржа і накрити зверху начинку. Листковий корж наколоти виделкою і змастити яєчним жовтком. Випікати піцу в розігрітій до 200 градусів духовці 20 хвилин. Потім зменшити вогонь до 150 градусів і випікати ще 10 хвилин.

Дістати з духовки піцу і накрити рушником і дати трохи настоятися. Піца «Париджіна» викликає любов з першого укусу. Оскільки це справжнє кулінарне захоплення родом з Італії.