Потужний енергетичний чай — диво народної медицини

32012
Потужний чай від 50 хвороб — диво народної медицини

Якщо у вас виникло відчуття, що ви ось-ось захворієте, приготуйте собі потужний чай від 50 хвороб. Це диво народної медицини зніме всі ваші хвороби як рукою. Ви втомилися, вам все набридло, вам хочеться прилягти та нікого не бачити? Будьте пильні, ваш організм криком кричить, що він вже на порозі хвороби. Підступний вірус вже бродить всередині вас і пристосовується для першого руйнівного кидка.

Його ще можна вбити, якщо прийняти потужні оборонні заходи. Таблетки пити ще рано – не поспішайте руйнувати свою печінку без серйозної причини. Підбадьорте краще ослаблений імунітет чимось дуже енергетичним.

фото headinsider.net

Чай, про який ми вам розповімо, це та сама енергетична бомба, яка вбиває всі чужорідні елементи, що проникли в наш організм. Запам’ятовуйте, а краще записуйте.

Потужний чай від 50 хвороб — диво народної медицини

До складу нашого чаю входять такі звичні інгредієнти, як куркума, імбир, кориця, кардамон і мед. Кожна з цих речовин має цілющі властивості.

Імбир

Має потужні протизапальні властивості. Здатний подолати мігрень, погане травлення і навіть ракові клітини в зародковому стані.

Куркума

Речовина куркумін, що входить до складу цієї відомої приправи, потрясла науковий світ своїми корисними властивостями. Гасить запальні процеси в організмі.

Кардамон

Допомагає тримати стінки артерій в чистоті, запобігає тромбоутворенню

Кориця

Знижує рівень цукру в крові та вбиває вірусні інфекції.

Мед

Чи варто говорити про користь меду? Це найкорисніша річ на землі.

фото luckclub.ru

А тепер розповімо про пропорції та приготуємо, нарешті, наш чай:

  • імбир — 1 ч. л.
  • кориця — 1 ч. л.
  • кардамон — 1 щіпка
  • куркума — на кінчику ножа
  • вода — 500 мл
  • мед — 2 ч. ложка

Закип’ятити на вогні півлітра води.Зробити вогонь маленьким. Додати в воду імбир і корицю. Додати щіпку кардамону і на кінчику ножа куркуми. Дати чаю покипіти на маленькому вогні п’ять хвилин і вимкнути вогонь. Дати настоятися протягом 15 хвилин.

Чай процідити через ситечко. Додати мед і добре розмішати. Пийте цей потужний чай від 50 хвороб кожен день. Це чудо народної медицини вбереже вас від усіх хвороб.

Поділіться коментарем