Повсякденні звички, які непомітно шкодять вашому здоров’ю

7167

Не всі звички повсякденного життя корисні для нас, а деякі можуть навіть зашкодити. Зазвичай ми дбаємо про своє здоров’я, але не завжди думаємо, що щось настільки просте і природне приносить нам більше шкоди, ніж користі. Знайомтеся зі звичками, які краще змінити, тому що вони дійсно нас вбивають. Повільно, але дуже впевнено…

Надмірне використання біодобавок

фото lbc.com.ua

Йдеться не про харчові добавки. Насправді, використання біодобавок не корисно для людини. Регулярне їх вживання – це квиток в один кінець. Особливо, коли мова йде про добавки кальцію. Ви можете подумати, що ці добавки зміцнюють ваші кістки, але вони також несуть небезпеку.

Тому, що провокують утворення згустків крові і тим самим ускладнюють кровообіг. Це може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. До таких як атеросклероз і затвердіння артерій. Тому варто пам’ятати, що пігулки одне лікують – інше калічать.

Нав’язливе розчісування волосся

фото schwarzkopf.ru

Ви розчісуєте волосся по 100 разів на день? Зупиніться! Ні, ви не помрете від цього, але облисіння років за 10 вам гарантовано.

Матраци занадто жорсткі або занадто м’які

фото matras.wiki

Занадто тверді або через чур м’які матраци не підходять для здоров’я тіла. І у цьому питанні не можна проявляти легковажність. У виборі матраца для здорового сну потрібно знайти золоту середину: він має бути у міру жорстким і у міру м’яким. До речі, китайці про шкоду незручного ліжка твердять вже 2000 років. Це вони придумали вираз – “здоровий сон” і попередили усіх, що неякісне ложе, може значно скоротити життя своєму господареві.

Постійне використання антибактеріального мила

фото gorod-plus.tv

Тут все так само серйозно як і з антибіотиками. Річ у тому, що у мила немає радара, який би показував: які бактерії потрібно знищити, а яким – залишити життя. І тому, безжалісний шматок мила змітає на своєму шляху навіть те, що вам необхідно залишити – захисну мікрофлору епідермісу. І при фанатичному використанні антибактеріального мила, можна домогтися тільки летального сходу. Погодьтеся, сумно, бути вбитим шматком улюбленого мила?

Купання у дуже гарячому душі

фото avatars.mds.yandex.net

Ця звичка шкідлива не тільки для шкіри. Вона може викликати свербіж і алергічну реакцію, яка неминуче веде до серйозних наслідків. Занадто гаряча вода зменшує не тільки показник вологості шкіри. Вона руйнує її білковий покрив, і це відкриває двері для багатьох захворювань. Тому, у водних процедурах, як і в житті – фанатизм може мати фатальні наслідки.

Підйом по будильнику – зло

фото life.informator.press

А як же прокидатися на роботу? – запитаєте ви. Так, іноді без сигналу до підйому, прокинутися неможливо. Але варто об’єктивно оцінювати роль будильника у житті людини. Він з’явився не для позитивних емоцій. Регулярний підйом по різкому, дратівному сигналу – це неминучий шлях до почуття тривоги, неврозів і антидепресантів. Кажуть, що можна навчитися прокидатися без будильника. І той, у кого це виходить – живе довго і щасливо.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем