Позбавляємося негативної енергії за допомогою трав’яного чаю

163

Негативна енергія дуже небезпечна. Вона може призвести до страхів, невпевненості та негативних думок. Однак, позбутися припливу поганої енергії можна за допомогою трав’яного чаю.

У нашому житті багато джерел негативної енергії. Іноді ми заряджаємо себе чимось поганим, і, навіть, самі цього не помічаємо. Якщо вас щось засмучує або викликає занепокоєння чи, навіть, страх, треба приготувати чайний настій за рецептом, описаним нижче.

Які компоненти необхідні для приготування заспокійливого чайного настою

Валеріана. Зростає на низинних луках, узліссях, кущах і заболочених ділянках. Для чаю використовують корені рослини. Заспокоює і покращує самопочуття, а також позбавляє від негативних емоцій.

Материнка. Надає людині сили та допомагає боротися з неприємними спогадами. Росте на луках, полях та узліссях. Корисна верхня частина рослини — стебла і квіти.

Звіробій. Рослина з жовтими квітами. Це надзвичайно корисна рослина для людини, яка надає енергії та допомагає довше залишатися активним. Використовується верхня частина стебла та тонкі стебла.

Кропива. Кропива росте скрізь. Найкорисніша його частина — це молоде листя. Вона підвищує імунітет і сприяє прискоренню обміну речовин. Це надзвичайно корисний інгредієнт багатьох чаїв або супів.

Липа. Це дерево росте в багатьох місцях. Цвіт липи надзвичайно кор�B8сний і допомагає затримати процес старіння. Збирайте липовий цвіт кожного року, адже ця рослина дуже важлива для нашого організму.

Шавлія. Росте на відкритих місцях, на схилах пагорбів, на узліссях. Цю траву збирають влітку та восени.

Ромашка. Лікарську ромашку можна висаджувати вдома або знаходити на полях і узбіччях доріг. Зрізаються лише суцвіття. Ромашка сприяє швидкому загоєнню ран, знімає спазми та набряки.

Листя евкаліпта та трава чебрецю також можуть бути корисними, але не обов’язковими.

Як правильно приготувати чайний настій

Необхідно висушити зібрані трави, подрібнити їх та залити 8-10 столових ложок цієї суміші літром гарячої води. Зачекайте, поки отримана суміш постоїть щонайменше пару хвилин, а потім знову доведіть все до кипіння. Щоб чай був ефективним, йому слід настоятися 3-4 години.

Чай треба пити по дві столові ложки, тричі на день протягом двох тижнів. Цей чайний настій дуже корисний для тих, хто хоче позбутися наслідків стресу, втоми, негативних думок, поганих спогадів.

Експерти також зазначають, що, навіть, якщо у вас немає декількох компонентів, цей настій все одно залишатиметься дуже корисним та ефективним помічником у боротьбі з негативною енергією.

Відомо, що багато з цих чарівних трав можна вирощувати вдома на підвіконні. Зовсім не потрібно кудись їхати та збирати трави на луках і полях.

Не недооцінюйте силу природи, яка допоможе вам стати сильнішими та позбутися негативних емоцій.

Перед застосуванням цього чаю порадьтеся з вашим сімейним лікарем.

 


Джерело

Поділіться коментарем