Досить часто на улюблених білих футболках з’являються негарні плями, які псують вигляд. Не засмучуємося сильно, а спокійно позбавляємося від жовтих плям на білому одязі. Бо існує прекрасний і, головне, натуральний спосіб, який працює.

фото mirnadivane.ru/wp-content/uploads/2017/01/podderzhivat-beliznu-veschey—eto-ne-tak-slozhno-k.jpg

Такі плями найчастіше з’являються в області пахв. Багато хто намагається вивести жовті плями від поту за допомогою відбілювача, який містить у собі хлор. Подібний метод не тільки не вирішить проблему, але і зробить плями ще помітніше. Білки, що містяться в поті, вступають в хімічну реакцію з хлором і роблять плями більш темними. Крім того, при цьому псується тканина одягу. Але є засіб, що діє значно ефективніше, і при цьому тканина залишається неушкодженою.

Інгредієнти для його приготування є на кухні в кожної господині. Просто потрібно слідувати інструкції і все вийде. Давайте разом вивчимо, як вивести жовті плями на одязі.

фото big-stirka.ru/wp-content/uploads/2017/11/odezhda-podmyshkami-budet-chistoy-1280×720.jpg

Для цього необхідно взяти:

  • Рідину для миття посуду — 1 чайна ложка
  • Перекис водню — 4 чайні ложки
  • Харчову сода — 2 столових ложки

Всього три інгредієнти. Тепер необхідно взяти відповідну мисочку, додати в неї всі складові в необхідній кількості і гарненько перемішати. У підсумку вийде пастоподібна маса.

Цю пасту за допомогою пензлика або старої зубної щітки потрібно нанести на жовті плями і добре втерти в тканину. Сама річ, яку ви рятуєте, повинна бути сухою.

Після того, як ви втерли в пляму пасту, залиште на деякий час. Можете зайнятися своїми справами, а можете сидіти і з задоволенням спостерігати, як поступово блідне і зникає некрасива жовтизна.

Після цієї процедури, відправте футболку в пральну машинку і запустіть режим для прання білих речей.

фото hoznauka.ru/wp-content/uploads/2016/08/04_magic_filter_02-1.jpg

Вивести жовті плями з одягу також допоможе суміш горілки і води або води і оцту. Отриманий розчин наносять на плями перед машинним або ручним пранням.

Як бачите, поява жовтизни на улюблених речах це не привід сильно засмучуватися. Спокійно позбавляємося від жовтих плям на білому одязі і ділимося своїм досвідом з друзями. Вони теж оцінять цей натуральний спосіб, який працює.