Позбавтесь від болю в суглобах і знову відчуйте свободу рухів!

10089

На жаль, проблеми зі здоров’ям збільшуються з віком. Одна з них – остеоартроз суглобів. Через нього навіть найлегші повсякденні справи стають справжнім випробуванням.

Ось народний спосіб, який допоможе боротися з болем в суглобах без дорогих ліків. Все, що вам потрібно, це насіння льону.

Рецепт проти болю в суглобах

фото zinoti.lt

Цей спосіб допомагає виводити з організму солі, токсини і тим самим – зменшує біль. 1 склянку насіння льону залити 3 л холодної води, довести до кипіння і варити на слабкому вогні 2 години.

Вийняти з відвару насіння льону. Пити відвар по 1 літру на день. Робіть новий відвар кожні три дні. Курс лікування 18 днів.

фото zinoti.lt

З насіння, що залишилося від відвару, можна робити пов’язки для суглобів. Ці компреси ефективні не тільки при артриті, але і при остеоартрозі.

Користь насіння льону

фото zinoti.lt
  • У народній медицині насіння льону варять і п’ють його відвар. Варене насіння їдять при виразці шлунка, гастриті, бронхіті (як відхаркувальний засіб), кашлі, задишці, захворюваннях нирок.
  • Відвар насіння льону на молоці застосовують для лікування туберкульозу. 
  • Відвар насіння рекомендується для лікування ран і виразок у роті (як полоскання).
  • Не тільки насіння, але і олію льону використовують для лікування різних захворювань. Вона має мінімальний вміст холестерину і високий вміст ненасичених жирних кислот. ЇЇ вживання збільшує рівень фосфоліпідів в крові.

Протипоказання

Не можна забувати, що у льону є протипоказання. Тривале його вживання, особливо у великих кількостях, може викликати отруєння.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем