Невідомо, хто і коли першим зрозумів, що правила долі існують. І не важливо, як вони називаються. Принцип Бумеранга, закони Карми чи Велика рівновага добра і зла у Всесвіті. Просто пам’ятай про це і будеш щасливим. А ще важливо, щоб завдяки тобі Добра у цьому світі було хоч на краплю більше. 

Це така собі психологічна практика, основана на переконанні. І навіть ті, кого в народі називають “Хома невіруючий”, погоджуються із цими правилами.

фото vladtime.ru

— Порожнеча — це початок всьому. Проте, й вона має бути чимось заповнена.

— Щоб з’явилася можливість чогось досягти або виконати, треба не лише бажати цього. Для цього треба приймати рішення та виконувати дії.

— Кажуть, що свій життєвий шлях не можна змінити. Ні, це можливо — треба лише зупинитися, озирнутися і піти в іншу сторону.

— Життя вимагає плати за все. Але найдорожче воно бере за те, що ми нічого не робимо. Буває, що люди розуміють це лише наприкінці свого життя.

— Інколи людина не робить нічого, бо просто боїться, її опановує страх невдачі. Але оця боязнь і є найстрашнішою.

— У житті зустрічаються тільки ті люди, які дуже схожі на вас. Випадковостей — не буває.

— Коли зрозуміли, що цю вершину вам не підкорити, то візьміться за інші. Коли досягнете цих, то повертайтеся до першої — головної.

— Бажання мають бути чіткими, їхнє формулювання теж. Інакше таку ж невизначеність даватиме вам і життя. Але не соромтесь просити.

— Задоволення від життя визначається тим, як людина сприймає світ.

— Хочеться змінити життя? Тоді готуйся до довгої дороги з перешкодами та пересадками. Але, якщо не вирушити, то і шансу на зміни не буде.

— Якщо виникла проблема, то вирішуй, не відкладай на потім. Вона нікуди не дінеться, а лише стане ще гострішою, і плата за неї буде набагато більшою.

— Навіть втрати можна вважати, як нове придбання. Адже, відсутність вибору в житті — це теж вибір.

— Якщо не влаштовує те, як живеш зараз і хочеться почати щось нове, то наберися знань і досвіду. Без цього багажу нічого не вдасться.

— Нові зміни вимагають великих душевних затрат та зміни світогляду. Адже, доведеться змінити звички та зламати стереотипи, які й гальмують процес до росту. Тому йди до цього поступово.

— Людина притягує тільки те, чого хоче, чого боїться. Наша підсвідомість працює, як магніт. Отож, і доля дає тільки те, що ми малюємо у своєму світі фантазій, ілюзій, бажань та страхів.

— Життя побудоване на протилежностях. Ми можемо любити та ненавидіти, отримувати й втрачати.

— Гармонія прийде лише тоді, коли ти усвідомиш, що твої достоїнства і недоліки — це все і є ти. Їх просто треба прийняти та узгодити між собою.

— Життя — це не лише суцільні задоволення. Якщо не робити добрих вчинків, то людина просто не може розпізнати такі ж дії щодо себе самого.

— Люди, які нас оточують, це наше люстро. Воно підкаже, що тебе дратує в цих людях. Так от саме це і є в тобі самому.

— Коли здається, що в житті чогось не вистачає, придивись уважніше. Можливо, у тебе є щось набагато важливіше і дорожче.

— Якщо погані думки охопили свідомість, наче павутина, то виокрем спочатку одну. Придуши її — інші слідом просто зникнуть.

— І люби себе таким, як ти є.

— Якщо налаштуватися на позитивний прийом свого оточення, то світ стане набагато яскравішим.

— Думки та поради людей завжди перевіряй. Якщо людина шанована, це не означає, що вона права.

фото 24tv.ua

І досі невідомо, як насправді людина з’явилася на світі. І куди вона йде після смерті. То, може, сенс буття і є в усіх процесах, які ми створюємо самі для себе протягом усього життя? Правила долі — це такі собі підказки для того, щоб жити в гармонії з собою. Пам’ятай про це і будеш щасливий.