Примхи молодої свекрухи: "Замість того, щоб посидіти з онукою, вона…"

973
Примхи молодої свекрухи: Замість того, щоб з онукою посидіти, вона...

Вибрикі невістки можна якось зрозуміти, врахувавши молодий вік. А от, коли починаються примхи молодої свекрухи, то тут виникають питання у самої невістки. Її дивує те, що замість того, щоб посидіти з онукою, вона займається лише собою коханою. Справді, рідко можна зустріти сім’ю, де свекруха і невістка були б повністю задоволені один одним. І все через їхнє часте спілкування. Однак, буває і навпаки, коли свекруха не допомагає і майже не цікавиться життям сім’ї власного сина.

Наша редакція підготувала вам історію невістки, яка не відчуває ніякої підтримки від матері чоловіка. Дівчина вважає, що її молода свекруха занадто захоплена особистим життям і зовсім не дбає про рідних. Чи так це?

Молода свекруха

«Марині Петрівні всього 40 років. Так, вона рано вийшла заміж і рано народила двох дітей. Уже у 18 вона народила мого чоловіка Рому, а ще через рік – його братика. У свекрухи з чоловіком була велика любов, вони одружилися, як тільки той повернувся з армії».

«Рома розповідав, що у них була чудова сім’я. Відразу після школи Марина Петрівна закінчила курси бухгалтерів і посилено взялася будувати кар’єру. На сьогоднішній день вона займає пост бухгалтера в одній великій компанії.

Але коли Ромі виповнилося 10, тато загинув в автокатастрофі. На дідусів і бабусь розраховувати не доводилося, тому Марина Петрівна піднімала хлопчаків сама. Вже тоді вона заявляла, що після після того, як хлопці закінчать школу, вона перестане про них піклуватися, тому нехай вчаться самостійності».

«Поки сини вчилися в школі, Марина Петрівна оплачувала їм репетиторів. Хлопці повинні були вступити на бюджет. Адже, оплачувати навчання вона не збиралася. І вимагала заздалегідь вибрати професію, яка їх прогодує.

Ми з Ромою одружилися ще студентами. Свекруха компенсувала частину витрат на весілля, подарувала весільну подорож на двох. А потім попрощалася і просто зникла з нашого життя. Могла хіба що зателефонувати, запитати, чи все в порядку. А потім пропадала знову.

«Молодший брат Роми залишився жити з матір’ю, поки вчиться в інституті, але забезпечувати його вона перестала. «Я не збираюся утримувати дорослого мужика», – сказала Марина Петрівна. І знову стримала слово.

А недавно у нас народилася дочка. Свекруха приїхала привітати, привезла величезний мішок памперсів та інших засобів гігієни. Розцілувала всіх і знову зникла».

«Справа в тому, що у Марини Петрівни бурхливе особисте життя. У будні вона працює, а у вихідні катається на велосипеді, їздить на екскурсії і навіть ходить в походи. Взимку велосипед змінюють лижі. А недавно вона всерйоз надумала виходити заміж за нового залицяльника, з яким недавно літала на відпочинок.

На наші прохання посидіти з онукою або допомогти з орендою квартири вона тільки відмахується: «Самі справляйтеся. Я якось дітей виростила без дідусів з бабусями, і у вас вийде». А ще заявляє, що якщо їй захочеться возитися з дитиною, то вона вийде заміж і собі народить».

«Просто прикро за таку байдужість. Коли Рома жив один, то йому грошей вистачало. Зараз же нас троє, і допомога свекрухи була б дуже доречною. Тим більше, що мої батьки на пенсії, я у них найменша, і допомогти вони можуть хіба що овочами з дачі. Зате Марина Петрівна щосили насолоджується життям.

Так, іноді вона робить нам подарунки, але цього занадто мало. Одного разу я тяжко захворіла грипом, і вона таки приїхала посидіти з онукою. Але як тільки мені стало краще, як свекруха помахала ручкою: «Далі самі, у мене справи». І поїхала. Хіба це нормально?» – запитує обурена невістка.

Ми звикли до моделі, коли дідусі та бабусі готові віддати останнє заради дітей та онуків. І така лінія поведінки багатьом здається нормальною і обґрунтованою. Адже, всі ці старання робляться заради нових поколінь, які вже точно повинні жити вільніше, багатше, щасливіше і набагато краще.

Але, окутуючи дітей непомірною турботою і захищаючи від будь-яких випробувань, кого ми отримуємо в результаті? Залежних, непристосованих до життя людей, які все життя продовжують розраховувати на кого завгодно, тільки не на самих себе? Можливо, таке радикальне відсторонення – кращий спосіб виховати в дітях самостійність, не відмовляючи собі в можливості жити повноцінним життям? І це не примхи молодої свекрухи?

Може, вона просто хоче, щоб її сини були справжніми чоловіками і змогли утримувати свою сім’ю, як це колись зробила вона – проста жінка, замість того, щоб клянчити гроші у неї? Може, їй і не важко посидіти з онукою, просто жінка обрала такий метод виховання своїх дітей – навчити самостійності, за яку вони колись ще скажуть спасибі.

Поділіться коментарем