Приїхала погостювати внучка. Кіт — навтіки, а ось пес не встиг — відео

481
Приїхала погостювати внучка. Кіт - навтіки, а ось пес не встиг - відео

Мабуть, багатьом бабусям і дідусям знайома історія, коли до них в гості приїхала погостювати внучка, то всі домашні улюбленці розбігаються хто куди. Кури — на сідало, кіт — навтіки, пес — в будку, а ось хто не встиг — тому доведеться терпіти всі екзекуції, які тільки може придумати дитя.

Хоча відчувають же тварини, що це миле створіння, з рожевими щічками може бути насправді дуже небезпечним для їхньої шкури, але не завжди їм вдається вчасно наступити на педалі.

Тому у маленьких дітей і домашніх тварин нерідко складаються досить складні відносини. Вихованці погано переносять багато звичайних для малюків знаків уваги, наприклад, класичне тягання за хвіст. Однак, дівчинка з цього ролика змогла стати найкращою подругою для улюблениці всієї родини — такси Луші.

Собачка втомилася від тривалої прогулянки, тому дівча посадило її на свою дитячу коляску, і так вони продовжили свій шлях.

Тому знайте, якщо до вас приїхала погостювати внучка, то ваш кіт чи пес, якщо ще встиг дати драпу, може стати і її другом.

Поділіться коментарем