Професійний дегустатор чаю розкрив секрет ідеального чаю з молоком

88

На кожній кухні є шафка з різноманітними сортами чаю. Звісно ж, сортів є безліч, адже наші чайні вподобання дуже різні. Хтось віддає перевагу чорному чаю з цукром, а хтось обирає зелені сорти чи насолоджується фруктовим смаком. І це лише деякі з видів, що існують.

Сьогодні ми хочемо представити вам Кевіна Гаскойна, професійного чайного експерта.

Походження дійсно має значення

Кевін Гаскойн виріс у Йоркширі, колисці традиційного англійського чаювання. У пошуках ідеальної чашки він подорожував по всьому світу. Зараз він працює дегустатором чаю в чайній студії Camellia Sinensis в Канаді.

Professional Tea Taster Gives Away the Secret of Perfect Tea with Milk

Вам цікаво, скільки чаю він випиває в день? Досить багато: його добова доза становить приблизно 4-5 літрів.

Що перше, молоко чи чай?

Насамперед, це залежить від ваших особистих уподобань. Хоча ряд людей вважає, що білий чай – це смертний гріх, але це останнє, на що варто зважати.

Professional Tea Taster Gives Away the Secret of Perfect Tea with Milk

“Пріоритетом завжди є отримання якомога більшого задоволення від його вживання. Ми всі є експертами в цьому відношенні, тому якщо у вас є улюблена послідовність “чай-молоко”, просто дотримуйтесь її”, — каже Кевін.

Температура має значення

Перед тим, як вливати молоко, зачекайте, поки чай трохи охолоне. Так ви не дасте молоку згорнутися і не допустите утворення грудочок.

Professional Tea Taster Gives Away the Secret of Perfect Tea with Milk

Чай слід заварювати в чашках, щоб можна було приготувати індивідуальні порції.

Переконайтеся, що ви використовуєте якісну воду

Експерт дає зрозуміти: якщо використовувати фільтровану воду, то нічого не вийде. Вода повинна містити певні мінерали, які розкриватимуть та підсилюватимуть смак напою.

Professional Tea Taster Gives Away the Secret of Perfect Tea with Milk

Найкращий чай — тільки в Індії!

Кевін випив величезну кількість чаю під час своїх подорожей по всьому світу. Але саме в Індії він відкрив для себе найкращий смак: “Коли мені було 19 років, я відправився в похід до Індії, де відкрив для себе те, що називають “шампанським чорного чаю”, — розповідає Кевін.

Тож якщо ви хочете спробувати найкращий чай, швидше пакуйте валізи та бронюйте авіаквиток до Індії!

Поділіться коментарем