Прогноз для Діви на 2021. Приємні несподіванки на порозі!

69

На початку 2021 року деякі Діви зайняті сумом. Вони чомусь вирішили переконати себе в тому, що любов – це суцільне розчарування… Але іронія в тому, що саме той, хто взимку твердо вирішив відмовитися від особистого щастя, навесні закохається, як першого разу!

фото zinoti.lt

У фінансовому плані справи теж будуть більш ніж хороші. Особливо для тих Дів, хто в минулому дбайливо відкладав й грамотно інвестував. Ви сміливо можете розраховувати на нові можливості.

В цьому році, терпіння і старанність Дів буде винагороджені у багатьох сферах життя. Особливо це стосується просування по кар’єрних сходах. Але для цього, Дівам потрібно навчитися вимикати фоновий шум й слухати голос своєї інтуїції. Саме вона підкаже: які двері виведуть їх життя на новий рівень.

Любовний гороскоп

фото zinoti.lt

Діви не люблять проявляти емоції, тому серйозних відносин у них зазвичай не буває дуже довго. Мало хто хоче гадати: що ховається під залізною оболонкою? Але в цьому році, Діва зможе це виправити.

Зірки радять Дівам не шукав любові. Просто знайдіть собі заняття, від якого всередині загориться вогонь, а інша половина обов’язково вийде на це чарівне світло.

Фінансовий гороскоп

фото zinoti.lt

Діви люблять думати, що гідні всіх благ цивілізації тільки тому, що вони такі прекрасні. Але у 2021 році може трапитися всяке.

Але фінансові злети й падіння – це не те, що зможе вибити Дів з колії. Завдяки вродженому інтелекту й таланту орієнтуватися у будь-якій ситуації, вони швидко відновлять своє становище.

Гороскоп здоров’я

фото zinoti.lt

Діви дуже переживають за своє здоров’я. А деякі, люблять приписати собі пару-трійку хвороб, яких немає. Може бути тому, ваша аптечка іноді досягає розмірів, що лякають?

Але в цьому році, турбота про здоров’я повинна вийти на новий рівень. І щоб не зійти з розуму, перевіряйте кожну версію аналізами й діагностикою.

Буде чудово, якщо ви зможете організувати собі відпочинок в санаторії. Там, де під наглядом фахівців, ви відпочинете якомога далі від суєти. А в кінці вам скажуть, що ви здорові, як бик.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем