Прогноз для Скорпіонів на 2021. Повний список попереджень!

71

Скорпіони не люблять діяти самостійно. Для них важливо, щоб поблизу завжди була група підтримки, яка оспівує їх ім’я. Або хоча б для того, щоб тримати за руку й казати, що все налагодиться. І у 2021 році такі люди будуть їм необхідні. Для моральної підтримки…

фото zinoti.lt

Скорпіони будуть шукати контакту не тільки з іншими, але й з собою. Встановити цей зв’язок буде непросто: вам доведеться пірнути прямо до океану минулих негараздів й невдач, щоб відродитися.

Для Скорпіонів немає правил: вони звикли діяти прямо, руйнуючи все на своєму шляху. І якщо у минулому їм сходила з рук подібна поведінка, то у 2021 році це не буде працювати.

Бик прийшов, щоб навчити цьому. І більше батогом, ніж з пряником. Але Скорпіони — хороші учні, тому вони витягнуть уроки, мало що втрачаючи.

фото zinoti.lt

Водночас Скорпіонам не варто особливо довіряти новим людям. Вже точно — не усім підряд. Але важливо навчитися відчувати, слухати інтуїцію та знаки Всесвіту. Тому що багато людей прийде до Скорпіонів ні з чистими намірами.

Любовний гороскоп

фото zinoti.lt

У рік Бика Скорпіони захочуть оселитися в одному місці, зібрати разом усіх близьких їм людей. Побачення та романи на одну ніч будуть здаватися їм вульгарними й не привабливими. У цьому році, Скорпіон буде хотіти більше світлих відчуттів. І він їх отримає.

Фінансовий гороскоп

фото zinoti.lt

У Скорпіонів рідко бувають гроші. І не тому, що їх немає, а тому, що вони завжди в обігу: для нового бізнесу або інвестицій. Вони працюють за принципом: чим більше вкладеш, тим більше повернеш.

Однак у 2021 році ця схема буде працювати не завжди. У цьому році краще вкладати у щось більш надійне: нерухомість або ремонт будинку. Зірки радять: у рік Бика потрібно подбати про родинне вогнище.

Гороскоп здоров’я

фото zinoti.lt

Скорпіони твердо вірять у власну недоторканність, забуваючи, що їх броня не рятує від вірусів. Тому навіть найпростіша застуда або грип можуть зашкодити їхньому здоров’ю. Адже представники цього знаку часто ігнорують постільний режим й поради лікарів. Тому Скорпіонам важливо зміцнювати імунітет, пити вітаміни та помічати перші ознаки хвороби. І завжди пам’ятати про теплу шапку.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем