Проросла пшениця — не нове наукове відкриття, її використовували ще в давнину. Зерна — це неактивний організм, в якому деяка кількість енергії зберігається під оболонкою. Вивільняється енергія в момент сходів — коли з’являється новий саджанець рослини.
Природа забезпечує все, що є найціннішим, для харчування нової рослини: ферменти та інші цінні речовини. Використовуючи зародки пшениці, ми споживаємо найціннішу натуральну їжу
Ось що пише дослідниця Ені Вагмор про зародки пшениці: “Довгі 20-річні експериментальні роботи повністю підтверджують позитивний вплив зародків пшениці на координацію розвитку людського організму та метаболічну активацію нервової системи “.
Нещодавно вчені дізналися, що зародки пшениці — це геніальні очищувачі, що звільняють організм від звалищ та сміття. Вони здатні розчинити глютен в кишківнику і захистити його від страшної ракової хвороби.
Ось висновок вчених та натуропатів про переваги використання пшеничних зародків:
- регулює, відновлює і стабілізує нормальне функціонування життєво важливих функцій організму в будь-якому віці;
- омолоджує всі системи організму;
- розчиняє різні злоякісні та доброякісні пухлини, поліпи та міоми;
- збагачує кров киснем;
- підвищує витривалість організму до дефіциту кисню;
- підвищує стійкість організму до холоду;
- пригнічує різні інфекції та запальні процеси;
- виводить з організму клітинне сміття, токсини, надлишок холестерину та інших шкідливих речовин;
- зміцнює імунітет;
- відновлює гостроту зору;
- загоює рани;
- відновлює пошкоджене волосся;
- зміцнює всю серцево-судинну систему;
- сприяє активному довголіттю;
- підтримує і заспокоює людську душу.
Краще вибирати пшеницю, що має найбільше корисних речовин для лікування та профілактики, та зручна для приготування.
Нижче наведено 2 способи пророщування цих зерен.
Спосіб 1
Для пророщування візьміть 80-100 г пшениці, 2-3 рази промийте проточною водою. Викиньте пошкоджені та недозрілі зерна.Покладіть вимиту пшеницю до скляного посуду шаром не більше 2-3 см.
Потім залийте водою так, щоб верхній шар зерна ледь торкався поверхні води.
Накрийте все це марлею. Найголовніше — це дати зерну вологу, повітря та тепло — до 22 градусів.
Через 24-30 годин пшениця покаже білі сходи. Коли вони стануть довжиною 2-3 міліметри, пшеницю потрібно знову промити. Це проросла пшениця. Для зручності використання слід подрібнити їх на м’ясорубці або за допомогою блендера.
Таку пророщену пшеницю треба жувати — повільно та обережно. Це основний процес, за допомогою якого організм отримує природний еліксир, який утворюється в роті.
Ті, кому важко пережовувати пророщену пшеницю, можуть зробити це по-різному: додати до подрібненої пшениці від 1 до 1,5 склянки води, перемішати до однорідності, потім віджати та отримати пшеничне молоко.
Спосіб 2
Увечері залити 2 столові ложки пшениці склянкою води та залишити на ніч. Вранці злийте воду, промийте зерна, злийте воду ще раз, і поставте банку під кутом 45 градусів
Оскільки зерна просочені, вони розподіляються вздовж стінок склянки, а марля запобігає їх виходу. Через кілька годин зерно висохне, його потрібно промити та вживати. У такий же спосіб можна пророщувати не тільки пшеницю, а й інші зерна.
Перед тим, як використовувати цей народний засіб — порадьтеся зі своїм сімейним лікарем.