"Бійся занадто гарячих чоловіків…" – жорсткі поради від бабусі Каті Брусники

2004
Бійся занадто гарячих чоловіків... - жорсткі поради від бабусі Каті Брусники

Жорсткі поради від бабусі Каті Брусники — це як посібник для дівчат, якого ж обрати собі чоловіка. “Бійся занадто гарячих чоловіків — від них одні неприємності”, – так говорила бабуся внучці з висоти років свого життя.

(Матеріал містить не дуже цензурну лексику – Редактор)

фото clutch.ua

“Отож, бабця казала мені:

Онучко, зрозумій, принци — то казки. Ці “представники” нашого життя занадто люблять тільки себе і своїх драконів, а не принцес. Їхніх сил достатньо лиш для дурочок, які самі не можуть вибратися із якого-небудь піз*єца. А мріють тільки про білих коней, тобто мерседеси. Тобі воно треба? Візьми собі простого, але хорошого єврейчика. І не сумнівайся — машину тобі купить тієї марки й кольору, який забажаєш. І зарплату нестиме додому, а не якимось там проституткам та шмарам.

Бабця казала мені:

Боятися треба гарячих чоловіків. З ними тільки секс хороший. Все решта — головний біль та причини для *банутих переживань. Справа ця марна і здатна погасити вогонь, що палає. Бо перестає гріти та відганяти холод. Бо спалить все до чортової матері. Кохання, почуття, вміння довіряти людям. Бо, коли Прометей дав цей вогонь людству, він мав зовсім інше на меті. Мабуть, цей Бог теж був єврейського походження та його неправильно розтлумачили (бо євреїв чомусь ніколи не розуміли, як годиться).

Бабця казала мені:

Якщо виникло бажання послати людину на *уй, то не опускай руки — дій. Задай людині напрямок до цілі, дай координати, а тоді чарівний клубок або ж піз*юліну. І обов’язково подивись, чи дійшла людина туди, куди ти її послала.

Бабця казала мені:

Рішення приймай зважено. Відпочинь, присядь, увімкни музику, з’їж чогось смачненького, посміхнись сама собі. І побачиш, що вже вирішувати нічого не треба.

Бабця казала мені:

Коли тупо всі кажуть, що людина мудак, словам не довіряй. Бо, може бути, їй просто заздрять. Напийся з нею в г*вно – і лише тоді відкриєш її для себе. І зрозумієш, чи пити з нею ще коли-небудь.

Бабця казала мені:

Не здумай сперечатися на тему релігії чи сексуальних меншин. Тобі не під силу переконати цих довбо*обів. Але в першу чергу, вступаючи в суперечку, ти станеш однією з них. Ще й програєш.

Бабця казала мені:

Добро не оцінять, бо для кожного воно має різні прояви. Будь просто об’єктивною й чини по совісті й правді.

Бабця казала мені:

Дай людині три шанси. Але це шанси не для неї, а для тебе. Бо тільки так можна бути впевненою, що чогось не пропустила. Крім того, карма не за*ирається. А коли три шанси були марними, малюй їй карту, як пройти «на х*й».

Бабця казала мені:

Май гордість, але не гордовитість. Це називається “мати гідність”. Для того, щоб попросити пробачення, коли накосячила. І зрозуміти вибачення від щирого серця. Щоб дати людині шанс висловити свою думку.

Бабця казала мені:

Заведи собі ворогів, не страшно, що вони в тебе є. Це мотивує. А от ху*овим друзям відразу малюй карту “на х*й”.

Бабця казала мені:

Сиди на березі, почекай, не спіши. Час — вирішить за тебе сам.

Отож, “Бійся занадто гарячих чоловіків…” – тепер це моє правило. А жорсткі поради від бабусі Каті Брусники допомагають намалювати різні карти життя, стосунків і ту, як йти туди, куди треба…

Автор — Катерина Брусниця, літературний переклад — Наталії Лаврик

Поділіться коментарем