"І сміх, і гріх" – як себе поводять знаки Зодіаку, потрапляючи в біду

26367
І сміх, і гріх - як себе поводять знаки Зодіаку, потрапляючи в біду

Як себе поводять знаки Зодіаку, коли відбувається щось зовсім несподіване? Потрапляючи в біду, дуже важко передбачити свою поведінку, зрозуміти знаки-натяки. Різні люди по-різному себе поводять в одній і тій же ситуації. Адже, виявляється, що сприйняття рівня біди у кожного теж різне. І залежить воно від знаків Зодіаку. “І сміх, і гріх”, – скажете ви. Невже таке може бути?

Як різні знаки Зодіаку поводять себе у непередбачуваній біді?

фото https://www.irancartoon.com

Якщо біда станеться у Овна – Овен з ній розбереться. Негайно, самостійно, швидко, якісно, ​​раз і назавжди. Овен не боїться біди, казусів і перешкод.

фото https://www.syl.ru

Якщо біда станеться у Тельця – Телець її переможе і про це дізнаються всі. Взагалі всі. А потім ще реклама по радіо буде. Ну, щоб точно всі.

фото https://www.ze-signon.com

Якщо біда станеться у Близнюків – вони її роздадуть. В першу чергу Овну, якщо залишиться – Стрільцю, а решту – Телець забере. І все розповість про шляхетний вчинок. По радіо.

фото https://archive.smiruponitke.info

Якщо біда станеться у Рака – він заплаче. Голосно, сильно і противно. Так гидко, що цю біду забере собі Овен. А якщо не забере – Рак її вирішить. А ридав він тому що лінь.

фото http://mtdata.ru

Якщо біда станеться у Лева – він створить саміт. Збере всі ЗМІ які знайде, створить канал на YouTube і трансляцію в Instagram. Під овації розправиться з бідою і піде штовхати переможну промову.

фото http://mtdata.ru

Якщо біда станеться у Діви – Діва буде обурюватися. У неї не може бути ніяких бід. Вони всі заплановані і розписані. Несподіванок не існує.

фото http://topfakty.com

Якщо біда станеться у Терезів – вони її зважать і виміряють, вирішать, що ця біда для них занадто великий вантаж і понесуть її в маси. В основному в маси Овнів і Тельців.

фото https://www.passionforum.ru

Якщо біда станеться у Скорпіона – він заб’є. На цьому біда буде вичерпана.

фото https://photo.sliderweb.ru

Якщо біда станеться у Стрільця – Стрілець засмутиться. Потім зрадіє. Потім буде довго сміятися над собою, над бідою. Якщо біда сама по собі не випарується, її швидше за все доведеться вирішувати якомусь Леву.

фото http://mtdata.ru

Якщо біда станеться у Козерога – той зробить вигляд, що біда не його і втече.

фото https://www.irancartoon.com

Якщо біда станеться у Водолія – ​​він буде радий. Розгляне біду з усіх боків, вивчить, зніме документальний фільм, потім другий, а, якщо вистачить матеріалу, то й третій.

фото http://mtdata.ru

Якщо біда станеться у Риб – вони розплачуться. Але плачуть вони тихо, тому ніякий Лев або Овен не прийде їх рятувати, і біда залишиться з ними назавжди.

Як ви думаєте: чи не помилився наш астролог, даючи такі смішні характеристики про те як себе поводять знаки Зодіаку, потрапляючи в біду? І нехай хтось скаже: “І сміх, і гріх”. Але ж в кожному жарті є частка правди?

Поділіться коментарем