"Котик у власному соку" – прикольне відео для прекрасного настрою

558
Котик у власному соку

“Котик у власному соку” – це не нова страва, а прикольне відео для прекрасного настрою. Такі короткометражки, де головними героями виступають тварини, не можна пройти повз і без посмішки. Адже вони — це суцільний заряд позитиву та хороших думок. А ще це відео — доказ того, що брати наші менші вміють мислити логічно…

фото i.pinimg.com/originals/ae/0b/b1/ae0bb1041c5f53ec01ac3c9ffac6b29c.jpg

Кошеня примудрилося залізти до скляної банки. Мабуть, господиня саме готувала щось консервувати. Але не встигла й оком моргнути, як замість помідорів у банці опинилася маленька кицька. Та його мама, Муся, не розгубилася й кинулася рятувати малого пухнастика.

фото bipbap.ru/wp-content/uploads/2016/01/1.71975759654423212827.39353215316189.jpg

Що й говорити, всі малюки — непосидючі крутьки. Вони можуть таке утнути, аби порадувати батьків або навпаки — завести в ступор. Дорослим навіть на думку не спадає, що таке можливо. А ці ангельські обличчя та погляди, сповнені невинності, ну просто вражають впевненістю, що все гаразд. Вони вміють приховати, що неочікувані сюрпризи вже чекають на них всього за кілька хвилин.

фото bipbap.ru/wp-content/uploads/2016/01/2014050027.jpg

Малі кошенята нічим не відрізняються від малечі. Хіба, що подвійною винахідливістю. Ось цього муркотика ну дуже вабила трилітрова банка. Він обходив її з усіх сторін, обдивлявся й ненароком в неї впав. А от вибратися з пастки вже не під силу.

І, не маючи вибору, він покликав на допомогу “важку артилерію”. На його жалісливе навчання прибігла кішка-матуся. Муся розгубилася не менше, ніж кожна мама в такому випадку. Обдивилася ту банку, обнюхала й лапою діставала чадо. Але всі спроби були марними.

фото s1.1zoom.me/big0/204/Cats_Kittens_Wicker_basket_Three_3_White_Ginger_565698_1280x853.jpg

Та шалена любов до свого дитяти допомогла знайти просто геніальний вихід. До того ж, логічний для людського мислення. Мабуть, саме так і зробила б господиня, якби побачила, що її улюбленець потрапив в біду. Дивіться на відео, як кішка Муся врятувала свого непосидючого й цікавого хлопчика.

“Котик у власному соку” успішно вибрався з банки завдяки винахідливій мамі. Якої ж радості було в обох!

Це прикольне відео для прекрасного настрою та свідчення того, що материнська любов безмежна. Їй під силу подолати будь-які перешкоди, аби врятувати своє дитя.

Поділіться коментарем