“Мамо, я обираю тебе”, — почути такі слова, мабуть, справжнє диво, коли під твоїм серцем ще тільки зароджується життя. І справді, коли жінки розповідають такі містичні історії, то диву даєшся, як таке може бути. А ще цікавіше, коли такі історії розповіли діти. Адже, виявляється, що вони пам’ятають, як обрали маму і звідки з’явилися на світ.

фото zerkalo.lv

Отож, є твердження, що дитина душею обирає свою майбутню маму. По це неодноразово говорили жінки, які чули від своїх малих дітлахів, що вони багато чого пам’ятають про своє народження. Те, про що розповідають діти, просто вражає. Придумати або вигадати такого малі діти точно не могли. Значить — вони це чули і бачили.

фото 1zoom.me

“Мамо, я обираю тебе” — містичні історії

Розповідь мами Крила, якому всього 3 рочки: “Я готувалася до обіду на кухні. А для того, щоб зайняти малу непосиду хоч чимось, вивернула перед ним всі сімейні фотографії. І тут Кирило прибіг з моєю світлиною з юності. Знаєте, що така чорно-біла. На ній — я і моя мати, якої на той час вже не було серед живих.

Тобто Кирило своєї бабусі не знав. І тут видає: “Матусю, а я пам’ятаю твою зелену сукню. Коли ти була в ній, ти запізнилася на маршрутку”. Від такого була ошелешена. Запитала, звідки про це дізнався син. Мовляв, тато, мабуть, розповів. А він мені: “До чого тут тато — я тебе тоді зверху бачив. Саме тоді мені показали тебе і розповіли, що ти будеш моєю матусею”.

Я була шокована. А потім розповіла знайомим. Виявилося, що подібні історії їм розповідали і їхні діти — саме про те, що вони їх теж обрали у свої матусі. І дивилися на них ще до того, як з’явилися на світ.

фото javasea.ru

А моя найкраща подруга взагалі розповіла таке, що не піддається логіці. Її донька розповіла: “Дідусь, який має руду велику бороду, вам усім привіт передавав”. Цей дідусь — це прадід моєї подруги, якого вона і сама не дуже пам’ятаю. Бо бачила його всього кілька разів в житті і то дуже малою. А більше знає його за світлинами з сімейного альбому. А дочка подруги цього фото точно не бачила.

Після розмови зі своєю матір’ю, подруга вирішила, що малеча і справді бачилася зі своїм далеким родичем ще до свого народження. Після цього я мала розмову ще з однією мамою. І вона повідала, що її син розповідав, як теж обирав собі батьків. На великому екрані вони з дітворою передивлялися чоловіків і жінок, як претендентів на роль батьків.

фото artes.su

А мама Марійки, якій всього 4 рочки, взагалі повідала цікаву історію. Дитина розповіла: “Коли я відправлялася до тебе в лоно, прилетів ангел і розповів, як мене зватимуть. Ім’я буде в честь родички, яка мені чимось допоможе в житті”.

Як виявилося, так і сталося насправді. Коли мама дівчинки ще була вагітною, то ненароком впала. Їй допомогла жінка і саме на її честь назвали дівчинку в знак подяки.

Покрита справжньою містикою ще одна розповідь дівчинки Каті, якій було всього 2,5 роки. Одного разу вона сказала своїм батькам, що на роль їхньої дитини претендували ще два хлопчики. Одному з них — не дозволили їх обрати, а іншому — сказали ще почекати.

фото artes.su

Через рік у жінки стався викидень — батьки втратили хлопчика. Але, на щастя, через два роки — народився здоровий синочок. Все сталося так, як у передбаченні маленької донечки Катрусі.

Містичні історії, які розповіли діти своїм батькам, просто заворожують. Виходить, що є якась сила, яка керує процесом народження дітей. Саме вона вирішує, якій жінці дитя має сказати: “Мамо, я обираю тебе”.