Колись до нас прийде розуміння, що стикаючись з людьми, ми запам’ятовуємо не гарненьке обличчя, а красиву душу. Але, щоб прийняти цю просту істину, багато шишок доводиться набити на своєму шляху. Справжня краса душі з роками тільки розквітає і ще глибше розкривається. Тому, добрий і турботливий чоловік — набагато красивіше за інших.

фото s1.1zoom.me/big0/448/Dogs_Svetlana_Shelemeteva_Hug_Little_girls_568770_1280x853.jpg

В кінці дня, коли всі красиві обличчя зникнуть, нічого не залишиться, крім душ, які були замкнені в них. І якщо є красиве тіло і прекрасне обличчя, це чудово. Але зовсім не достатньо. Бо душа – ось, що є найголовнішим.

Можна бути найдосконалішою людиною у світі, з ідеальною фігурою і бездоганними рисами обличчя. Однак, якщо душа темна, то те що виходить з неї, буде відштовхувати людей. Вони будуть розбігатися врозтіч.

Згадайте, про що ви думаєте, коли згадуєте про якусь людину. В першу чергу ви пам’ятаєте про ії справи і вчинки. І лише в останню чергу — як вона виглядала.

Якщо ця людина зробила щось погане, навряд чи ви пригадаєте добре. Навіть якщо ця людина володіє ангельським обличчям і чудовими формами. Вчинки – ось що є віддзеркаленням душі та серця. А не відпрацьована посмішка чи вигідний поворот голови.

фото 4tololo.ru/files/images/20142708135005.jpg

Тому ми повинні робити все, що від нас залежить, щоб красивою була перш за все душа. Вона є уособленням справжньої краси у нашому світі.

Наше життя дуже коротке. Тому не витрачайте його на красивих, але токсичних людей. Вони з’являються на шляху з єдиною метою – отримати енергію і піти, залишивши вичавленим, немов лимон. Намагайтеся підтримувати зв’язки та щиро любити тих, хто дійсно піклується про нас.

фото fotovmire.ru/wp-content/uploads/2019/03/8863/rebjonok-s-sobakoj-guljaet-osennim-dnjom.jpg

На жаль, багато людей в цьому світі впевнені, що для успіху їм потрібні зовсім інші речі. Але як же вони помиляються! Усвідомлення приходить занадто пізно. Багато з нас встигають втратити людей, які могли зробити нас щасливими.

Будь-яка краса, якою б досконалою вона не була, з роками зменшується. А ось істинна краса душі – тільки розквітає. Тому, добрий і турботливий чоловік, набагато красивіше, ніж думає.

Він володієте могутньою внутрішньою силою і владою, про яку більшість інших можуть тільки мріяти. Звичайно, йому може не подобатися в собі дуже багато чого: і обличчя, і фігура, і ріст, і зайві кілограми. Проте люди бачать його таким, яким він є насправді. І вони щиро вірять, що він такий і ніколи в цьому не сумніваються. Адже добра душа випромінює прекрасне світло, байдужим до якого неможливо залишитися нікому. Це світло йде зсередини.

фото 4.bp.blogspot.com/—u_qGjiX8dM/VoIt3GI3G6I/AAAAAAAADsY/RRoNZ_2-Yl8/s1600/kinopoisk.ru-Un-homme-et-son-chien-1335616.jpg

Ви дійсно — особливий. Ви дбаєте про людей, які вас оточують, і завжди намагаєтеся зробити так, щоб ті, хто любить вас, були щасливими. Чи не в цьому полягає справжня краса людини? Це не шкіра, волосся, пропорції. Це світло, яке випромінює душа.

Коли людина стає старою, це світло не згасне. Воно буде світити незалежно від того, пішла фізична краса чи ні. І це світло буде ставати все яскравіше — рік від року. Саме тому, ми запам’ятовуємо не гарненьке обличчя, а красиву душу.