"Мозок не любить…" – нейрохірург про корисні продукти та правильне харчування після 50

35314
Мозок не любить...

Ніколи не вдавалися у питання, що наш мозок любить, а що мозок не любить? Шкода, тому що мова йде про найважливіший орган нашого організму. Тоді варто взяти до відома те, що радить нейрохірург про корисні продукти та правильному харчуванні після 50. Наш мозок відіграє надзвичайно важливу роль у нашому організмі — це пункт управління. Якщо інші органи можуть дозволити собі відпочивати, то капітан великого корабля, під назвою “наше тіло” ніколи не відпочиває.

Самі розумієте, що капітана потрібно любити та плекати. Підносити смачні напої або що там насправді любить наш капітан?

Лікар з п’ятдесятирічним досвідом роботи в нейрохірургії Влад Сиуреа чітко позначив, як потрібно живити мозок і які шкідливі звички його гублять. Адже цей лікар провів величезну кількість операцій по порятунку самого важливого органу людини.

фото osvitanova.com.ua

Найважливіше приймання їжі — це сніданок. Його ні в якому разі не можна пхати до рота на бігу. Навпаки, їм потрібно насолоджуватися повільно, ретельно пережовуючи їжу. Дозвольте собі отримати задоволення від сніданку. Мозок, якому тільки починає включитися в шалений ритм дня, скаже вам велике “дякую”.

фото glavred.info

А ще мозку потрібна вода. Саме вона допомагає запускати організм у робочий стан. Обов’язково, після того, як прокинулися, відкрийте вікно і зробіть кілька глибоких вдихів. Після цього випийте дві склянки чистої води.

фото blogspot.com

Ви, можливо любите жирну їжу, а ось ваш мозок категорично цього не приймає! Пам’ятаєте вислів “мізки, що покрилися жиром”? Ви ж насправді не хочете так вчинити зі своїм капітаном? Введіть у раціон нежирне м’ясо, наприклад індичку або куряче філе. І, зрозуміло, рибу.

фото budvtemi.com

Коли кажуть, що мізкам для роботи потрібно солоденьке — це глибока помилка. З усього солодкого мізкам для роботи підійдуть лише мед, чорний шоколад і какао.

фотоhttps://marieclaire.ua/wp-content/uploads/2016/01/recept-kakao-2.jpg

В обід не наїдайтеся занадто багато. Постарайтеся встати з-за столу трохи голодними — відчуття ситості прийде пізніше. Зате ви не відчуєте сонного отупіння.

Мозок обожнює хороші емоції. Тому посміхайтеся. Ви посміхаєтеся — вам у відповідь посміхаються. Мозок ловить позитивні хвилі і йому добре.

фото fitostrov.ru

Хочете уникнути в старості Альцгеймера — змушуйте мозок працювати. Це такий же орган, як і інші, і його потрібно напружувати. Якщо не будете ходити — зрештою, відмовлять ноги. Якщо не будете вирішувати якісь задачки, розгадувати кросворди, читати – відмовить мозок.

Так що постарайтеся усвідомити, що мозок не любить, а любить — і живіть дружно з вашим капітаном. Сподіваємося, що те, що сказав нейрохірург про корисні продукти та правильне харчуванні після 50, вам стане у пригоді.

Поділіться коментарем