Якщо вам пощастило стати мамою маленької принцеси, не забувайте про що потрібно встигнути розповісти дочці, поки вона ще поруч з вами. Ці важливі слова від мами допоможуть кожній дівчині знайти себе в цьому житті.

Любов не завжди приносить щастя. Відносини можуть бути однобокими та болючими. Але вони приносять досвід. Однак віру в любов втрачати не можна.

фото znaj.ua

Ти будеш щасливою, якщо сама цього захочеш. Але не варто вірити кожному чоловікові, який розповідає про великі почуття. Слова перевіряються лише вчинками. Ті, хто вміє гарно говорити — не завжди щирі у своїх словах.

Ти у себе єдина, тому май до себе повагу. Ніколи не опускайся до відносин, в яких тебе принижують.

Потрібно оточити себе друзями, які можуть допомогти в скрутну хвилину.

Якщо хочеться плакати — не потрібно стримувати себе. Жінка просто зобов’язана дати вихід своїм емоціям, щоб вони не з’їли її зсередини.

Те, що у тебе всередині — набагато важливіше твоєї зовнішності. Підтримуй красу, але не забувай про внутрішньо світло. Воно, на відміну від краси, залишиться з тобою назавжди.

Завжди вирішуй сама — не варто повторювати думку натовпу. У будь-якому випадку, наслідки розгрібати доведеться тобі. Критику треба вміти слухати. Але не варто сприймати буквально все, що говорять про тебе люди. Впевненість у собі врятує від заздрості або злості.

фото huffingtonpost.com

Завжди потрібно пам’ятати, що люди навколо часто нещирі. Потрібно навчитися відокремлювати брехню від правди. Та ніколи не розвішуй на загальний огляд свою брудну білизну. Людям зовсім не потрібно знати про твої проблеми.

Радій тому, що маєш, але завжди прагни кращого. Умій виділяти важливе у своєму житті та правильно розставляти пріоритети.

Ти повинна сама розпоряджатися своїм життям. Ніколи не дозволяй кому-небудь це робити за тебе.

Навчися прощати та відпускати. Нема чого збирати у собі злість та образи — так ти руйнуєш саму себе. Не повертайся в минуле. Воно було і пішло. Відправ його до історії пам’яті. Запам’ятай, що життя прекрасне! У твоїх силах повірити в це.

Будь-яка мати повинна знати, про що потрібно встигнути розповісти дочці поки вона не виросла. Ці важливі слова від мами допоможуть в житті будь-якої дівчини.