Ще наші пращури вірили, що у снах приходять підказки, як треба чинити в реальному житті. За роки склалася навіть ціла система тлумачення снів за днями тижня. До сих пір до кінця не вивчено, чому ми бачимо сни, і чи означають вони що-небудь. Може, це просто відбиток того, що ми робили за день. А, може, послання, яке визначає майбутнє.

Напевно ніхто не знає, проте у багатьох є цікаві припущення. Наприклад, експерти вважають, що в залежності від дня тижня сон має різне значення.

І сьогодні наша редакція розповість про значення цих снів. Заглибимося у світ дивовижних видінь.

«У снах завжди приходять підказки» — тлумачення снів за днями тижня

фото goodfon.ru

Значення сну з неділі на понеділок

Сни в цю ніч перебувають під заступництвом Місяця. Все, що наснилось з неділі на понеділок, несе емоційну характеристику людини. Сни допомагають визначити, наскільки людина завантажена, засмучена або напружена. Якщо сни незрозумілі і дивні, значить, відбувається сильне навантаження на психіку.

Як правило, ці сни не збуваються в реальному житті. Вони, скоріше, зображають те, що нас хвилює. Не варто приділяти таким снам особливу увагу. Народні прикмети говорять таке. Якщо з неділі на понеділок приснилася знайома людина, вона чекає зустрічі з тобою.

Значення сну з понеділка на вівторок

фото wallpapersite.com

Планета вівторка — Марс. Ніч з понеділка на вівторок визначає творчий потенціал людини. Як правило, ці сни бувають яскравими і насиченими. Такі сни потрібно відчувати, приділяти увагу тому посиланню, який несе цей сон. Якщо він був приємним, тоді у вівторок потрібно починати втілення в життя нових ідей, активно братися за роботу.

Якщо ж сон залишив неприємний осад, краще перенести важливі справи на інший день. Побачити в цю ніч перемогу вважається хорошою ознакою. Швидше за все, чекає якась особиста перемога протягом десяти днів. Ті, хто сняться в цю ніч, відчувають до тебе сильну повагу.

Значення сну з вівторка на середу

фото topoboi.com

Планета — Меркурій. Сни з вівторка на середу, як правило, активні та насичені. За одну ніч можеш побачити кілька сюжетів, що захоплюють. Вони можуть бути безглуздими і незв’язними. А знайти якусь нитку здорового глузду в них буває неможливо. Ці сни практично ніколи не збуваються.

Можуть збуватися якісь окремі частини сновидінь, які ніколи не бувають поганими. Людина, яка сниться цієї ночі, швидше за все, думає про тебе.

Значення сну з середи на четвер

фото 99px.ru

Юпітер — є покровителем четверга. Саме ці сни дуже важливі і цінні. Велика ймовірність того, що саме ці сни принесуть довгоочікуване рішення якоїсь задачі або відповідь на важливе питання. В такому сні може з’явитися спосіб розв’язання проблеми, яка стоїть в житті особливо гостро.

Якщо є якесь нагальне питання, спробуй подумати про нього перед сном. Вранці постарайся сконцентруватися і згадати свій сон. Якщо хтось знайомий сниться, швидше за все, можеш потрапити до його сну.

Значення сну з четверга на п’ятницю

фото wallpaperscraft.ru

Венера — планета п’ятниці. Сни з четверга на п’ятницю пов’язані з нашим особистим життям і пристрастями. Сни в цю ніч вважаються віщими. І в них можуть проскакувати сюжети, яким судилося збутися в найближчому майбутньому. Те, що зумієш запам’ятати до ранку, може втілитися в життя. Якщо присниться щось хороше і приємне, але не запам’ятаєш, значить, незабаром чекає велика удача.

З давніх-давен вважається, що людина, яка наснилася цієї ночі, любить тебе. Такі сни краще запам’ятовувати.

Значення сну з п’ятниці на суботу

фото delafar.ucoz.ru

Планета суботи — Сатурн. Ці сни не такі важливі. Але все ж можуть знаходити своє зображення в реальному світі. Події, швидше за все, не втілюються як уві сні, але можуть втілитися емоції і відчуття.

Якщо в цю ніч наснилося щось приємне, то незабаром чекає маса позитивних подій. У таких снах можна побачити майбутнє не тільки для себе, але і для своїх близьких. Якщо сниться якась людина, це може означати, що вона ревнує тебе або просто сильно сумує.

Сни з суботи на неділю

фото best-wallpaper.net

Сонце — покровитель неділі. Якщо побачив сон і запам’ятав його з суботи на неділю, він збудеться того ж дня. Передвіщати події залежать від настрою сновидіння. Якщо приснилося щось хороше, це напевно знайде зображення в життя. Якщо ж щось негативне, то це може і не проявитися в житті.

Варто бути обережним і уважним. Адже ті люди, які сняться в цю ніч, швидше за все, затаїли на тебе образу.

Звичайно ж, це не стовідсоткова схема. Адже впливає також те, в який день місяця або місячного циклу приснився сон. Однак, спостереження зроблені на основі багаторічного досвіду езотериків, переконують, що у снах завжди приходять підказки. Тому є сенс до них прислухатися, звернувши увагу на тлумачення снів за днями тижня.