"Важкі" чоловіки за знаком Зодіаку. І це не Скорпіони…

7095
Важкі чоловіки за знаком Зодіаку. І це не Скорпіони...

Астрологи визначили, які найбільш “важкі” чоловіки за знаком Зодіаку. І це не Скорпіони, як можливо, хтоcm думає. В Зодіаку не існує знаків, які б наділяли своїх носіїв виключно позитивними якостями, або навпаки. Однак, існує певна тенденція, завдяки якій чоловіки, народжені під деякими знаками, мають важкий характер. Астрологи назвали ці знаки та ще й присвоїли їм місця.

Четверте місце

фото www.1zoom.ru/big2/3/239165-jugra.jpg

Як виявилося, чоловіки-Діви не такі вже й милі, як могло б здатися, виходячи з назви знаку. Свою любов до порядку цей чоловік здатний перетворити у занудство. А його крайня вразливість змусить жінку зважувати кожне слово і пробувати його на смак. А раптом не сподобається? Може, краще промовчати?

Все взуття в будинку Діва розставить за порядком, а чашки в буфеті — за кольорами. І боронь вас Боже порушити ідеальний порядок у будинку цього перфекціоніста.

Витримати непростий характер такого чоловіка може лише жінка-Скорпіон. В її отруйному хвості стільки яду, що її буде боятись образити навіть завзятий перфекціоніст.

Третє місце

фото k60.kn3.net/taringa/0/C/0/2/1/5/Beriku/1EB.jpg

Нестерпний характер Козерога закріпив за ним репутацію людини, що терпіти не може жінок. Похвали від Козерога не дочекаєшся. А от критики й насмішок — скільки завгодно. Часто хочеться взяти щось важке і гарненько прикластися по цьому твердокам’яному лобі.

Козеріг ніколи не буде вибачитись перед вами, хоча всередині буде каятися за заподіяну образу. Якщо він захоче з вами помиритися, то просто принесе чашку чаю — можете вважати це за вибачення, тому що слів від нього не дочекаєтеся.

Їдкі насмішки Козерога здатні вивести з рівноваги навіть святу жінку. Єдина представниця слабкої половини, яка може винести шлюб із Козерогом — це жінка, народжена під знаком Тельця.

Друге місце

фото www.1zoom.ru/big2/226/243588-Dayane.jpg

Срібло в рейтингу найбільш нестерпних чоловіків дістається, як не дивно, чоловікові Водолію. Цей пан рідко вступає у шлюб, іноді до кінця життя залишається неодруженим . А якщо знайдеться та нещасна, яка зважиться пов’язати життя з Водолієм — їй залишається лише поспівчувати.

Таких сімейних тиранів ще треба пошукати. Водолій не вважає за потрібне радитися ні з ким при розв’язанні будь-яких питань. Він просто ставить всіх перед фактом, що він, мовляв, прийняв рішення — вам залишається лише наслідувати йому.

При цьому Водолії живуть у тому світі, який самі для себе вигадали. І відповідно, рішення приймають виходячи із власних міркувань. Спробуйте повернути їх до реального життя — вас чекає жорсткий опір.

Жінка, яка живе з Водолієм повинна погоджуватися з усіма його особливостями. Якщо Водолій захоче розводити жаб і змій — вона повинна вчитися ловити мух і вирощувати жирних тарганів заради їжі вихованців. По-іншому не вийде мирного існування.

Лише легкі Близнюки здатні винести дивацтва Водолія.

Перше місце

фото windows10wall.com/wp-content/uploads/2014/08/god-of-war-character-wallpaper.jpg

Золото за шкалою нестерпності дістається Раку. Це тільки здається, що вони милі й домашні веселуни. Насправді це моторошні власники, які не дадуть своїй жінці й кроку ступити без свого особистого контролю. Раки здатні підім’яти під себе будь-яку особистість, відрізавши від неї друзів, улюблену справу і родичів.

При цьому, собі Раки дозволяють багато, аж до зради. Вони не вважають це за проступок. Якщо їм пощастило бути чоловіком — їм багато чого дозволено. Ужитися з Раком можуть Риби. У всіх інших знаків — замало шансів на щасливе сімейне життя.

Ось такі вони, найбільш “важкі” чоловіки за знаком Зодіаку. І це не Скорпіони, як, можливо, багато хтось думає…

Поділіться коментарем