Кажуть, коли двоє обіймаються, їхні серця наче торкаються одне одного й починають битися в одному ритмі. А коли день не вдався, погода не радує, переслідують неприємності, кардинально все змінюється, коли обіймає правильна людина. І сила цього простого жесту діє на обох, як еліксир на душу. Тому відкрийте свої почуття для того, кому це потрібно. Вам теж буде корисно віддати частинку свого настрою іншому. І немає різниці, який він — добрий чи поганий. Бо “плюс” на “мінус” дає тільки хороший заряд.

фото ru.oddviser.com/photo/idea/1600/1487.jpg?1502290737

Людям важливо, щоб їх обіймали в той момент, коли важко на душі. Так вони відчувають підтримку та любов. Комусь така дія здається банальною й не суттєвою. А комусь вона може врятувати життя. Бо ще кілька днів і людина просто здалася б, зламалася б, без віри та підтримки.

Так важливо знати, що є той, хто простягне тобі руки, аби розділити твою емоцію. Це почуття не можна нічим замінити, навіть довгими розмовами.

фото classpic.ru/wp-content/uploads/2016/01/11206/Devochka-obnimaet-medvzhonka.jpg

Дехто говорить, що чуже плече йому не потрібно, що все життя розраховує лише на власні сили. Та як же вони помиляються. Бо обійми — це не лише фізична дія, це розуміння того, що ти не один. Що є людина, яка прийде на допомогу, яка змотивує жити далі, щоб не трапилося. Пам’ятайте, один — у полі не воїн.

Підтримка — це невидимий захист від усього на світі. Вона поверне радість життя, втримає на ногах, попередить невдачі та падіння. Не забувайте про це і не відмовляйтеся від допомоги.

Мабуть, в кожного є друзі, яких ми помічаємо тільки в горі. Бо вони, відчуваючи неладне, вже тут, як тут. Їм не треба довго пояснювати — вони й так розуміють, що трапилося.

фото s1.1zoom.ru/b5557/318/Dogs_Lavandula_Two_Border_Collie_Cute_Hug_520287_1366x768.jpg

Бо це люди, які хочуть бачити вас щасливими. Вони наповнені добром, яке несуть вам. Їм не притаманно радіти чужому горю, неприємностям. Бо ці люди — часточка вас, нерозривна й неподільна. Коли страждаєте ви — їм теж боляче. Тому вони справді готові зробити все, щоб вам було добре.

Ці люди будуть з вами навіть тоді, коли всі осуджуватимуть. Бо розуміють, що всім притаманно змінюватися. Вони приймуть вас з усіма вашими химерами й переконаннями, віковими кризами й заскоками. Бо люблять вас та розуміють, як ніхто.

Отож, цінуйте тих, хто залишається з вами у найважчі хвилини. Тоді, коли ви були нестерпні, грубі, в депресії та розпачі. Вони вас не покинули, а робили все, щоб подолати ці складнощі. Дякуйте цим людям за тепло, щирість, відданість та витрачений час на вас. Бо вони особливі, унікальні — таких більше не буде. Бережіть ці стосунки, як найдорожчий скарб.

фото i.pinimg.com/originals/4f/f3/78/4ff3782ad2d9bcc1db2ca1e82259ef2f.jpg

Зрозуміти іншого та ще й підтримати — це просто унікальне явище. Не забувайте про це й тоді, коли ваше життя наладиться.

Бо у цьому насиченому світі так мало залишилося тих, хто ладен віддатися проблемам іншого. Прийти, вислухати, поговорити, обійняти й заспокоїти. Це дорого варте. Не забувайте про тих, хто обійняв вас у скрутну хвилину. І самі даруйте це почуття тому, хто потребує. Бо як би важко не було на душі, все змінюється, коли обіймає правильна людина. Не забувайте про це ні на мить…