"Заздрість в тисячу разів страшніше голоду…" – Мігель де Унамуно

766
аздрість в тисячу разів страшніше голоду... – Мігель де Унамуно

Щасливі люди випромінюють світло і на цей вогник злітаються багато хто, як милі метелики, так і досить неприємні створіння. Ми боїмося голоду, але заздрість в тисячу разів страшніше голоду. Ці слова вимовив іспанський філософ Мігель де Унамуно, який на своїй власній шкурі відчув, що значить недоброзичливе ставлення.

“Як часто з вами трапляється ситуація, що ви хочете подарувати світу свій гарний настрій, а у відповідь зустрічаєте лише косі погляди та похмурі обличчя. Все це відбувається тому, що ваш світ починає дратувати тих, хто живе у пітьмі.

фото storge.pic2.me/cm/3840×2160/818/53e6780bc6ee0.jpg

На кожну світлу людину, знайдеться той, який здатний отруїти своєю токсичністю. Існують люди, які побачивши світло, виповзають з темряви, щоб як слід покуштувати коштом вашого вогнища. Їм не вистачає цієї енергії, вони порожні душі та не здатні виробляти її. Отже, їм треба урвати чийсь шматочок, загасивши при цьому чужий світильник.

Це відбувається тому, що існує заздрість, яка найстрашніша річ, оскільки є духовним голодом.

Ми всі складаємося зі світла і темряви. Просто у когось світла настільки багато, що пітьма ховається в найпотаємніші куточки. У токсичних людей навпаки присутній дефіцит світла в душі. Їм цього не вистачає, але щоб створити своє власне світло немає ні бажання, ні сил. Їм легше відняти, відкусити чуже. Тому вони й тягнуться до таких, як ви.

Як часто ви стикалися з ситуацією — у вас гарний настрій і ви поспішаєте цим поділитися з людьми. Наприклад, написати щось у соціальній мережі або просто привітатися на вулиці та побажати доброго дня. Раптом, несподівано ви нариваєтесь на дошкульні зауваження або злісні погляди. Не треба дивуватися та думати, що ви зробили не так. Просто знайте, ви зіткнулися з банальною заздрістю. Комусь ваш гарний настрій став поперек горла і вас хочуть просто пригасити.

Якщо ви спостерігаєте таку реакцію від сторонніх людей — можна просто відмахнутися. Вони пройшли повз і ви їх забули. Але якщо раз за разом, ви стикаєтеся з подібною реакцією від досить близької людини — тут вже є привід замислитися. Можливо, це не та людина, з якою потрібно бути поруч. Адже той, хто вас любить по-справжньому, повинен радіти вашому щастю, а не намагатися його погасити.

Навіщо бути поруч з тим, у кого ваша радість викликає агресію. Адже ви ризикуєте згодом перетворитися на таку ж темну людину. Варто пам’ятати, що ваш світ повинен бути світлим і радісним.

Видаляйте від себе токсичних людей, щоб вони не отруювали існування. Нехай вас не зупиняють родинні зв’язки або норми пристойності. Ваше світло — це дуже цінна річ і її потрібно берегти».

Без сумнівів, Мігель де Унамуно правий: заздрість в тисячу разів страшніше голоду. Це отрута, яку кожен сам приймає сам.

Поділіться коментарем