Райдужна коктейльна сукня ручної роботи, виготовлена з понад 2500 монет

60

Хтось кладе дрібні гроші у скарбничку, а хтось використовує їх як матеріал для чудових витворів мистецтва. Художниця Шей Роуз використала понад 2500 монет у своєму виробі ручної роботи — мерехтливій коктейльній сукні з перехресними бретелями на спині та бахромою по низу.

Dress Made Entirely of Pennies by Crescent Ray

22-річна майстриня добре відома в соціальних мережах своїми креативними проєктами. Для цього проєкту Шей зібрала сотні монет, які потім ретельно почистила і в яких просвердлила отвори по боках. Це дозволило їй зшити ці мідні шматочки разом і створити ліф і спідницю сукні.

Шей продемонструвала готову сукню на своїх фотографіях в Instagram, показуючи блискучий ефект монет у сонячному світлі. Здалеку 2 652 пенні зливаються разом, створюючи ефект блискіток. Однак, коли подивитися на сукню зблизька, можна захопитися ретельністю, з якою Шей сплела всі монети в акуратний кольчужний візерунок. Сукня легко може зійти за костюм епохи 1920-х років з Великого Гетсбі.

Ви можете дізнатися про останні проєкти Шей, слідкуючи за нею в Instagram.

Художниця з Лос-Анджелеса Кресент Шей створила неймовірну коктейльну сукню з більш ніж 2 500 монет.

Dress Made Entirely of Pennies by Crescent RayDress Made Entirely of Pennies by Crescent RayDress Made Entirely of Pennies by Crescent RayDress Made Entirely of Pennies by Crescent RayDress Made Entirely of Pennies by Crescent Ray

Про творчий процес Шей дивіться у цьому відео:

Поділіться коментарем