Рейтинг за мужністю чоловіків – представників різних знаків зодіаку

5690

Чоловік повинен бути чоловіком, а жінка жінкою. Це рішення вищих сил. Однак, залежно від знака Зодіаку, маскулінність проявляється по-різному. Розгляньмо особливості прояву цих основних чоловічих якостей у різних знаків Зодіаку.

№ 1 Стрілець

Безсумнівно, на першому місці Стрілець. На жаль, вони часто доводять свою силу через зраду. Вони багато думають про себе і намагаються досягти всього найкращого. Попри те, що вони не люблять сварок і скандалів, завжди відповідають на поставлений виклик та з’ясовують відносини грубо і жорстко, навіть якщо випадково їх зачепити.

№ 2 Скорпіон

Щодо почуттів – жорсткий і навіть жорстокий. Його гнів не знає меж. Все приймає без вагань. Він об’єктивно оцінює себе і свої здібності, тому ніколи не піде туди, де перемога не гарантована. Навіть палаючи пристрастю він ніколи не покаже свої почуття публічно, бо не знає, як їх висловити. З ним ніколи не буває страшно. Однак у нього бувають емоційні сплески, а це ознака гіперчутливості. Тоді він стає вразливим.

№ 3 Водолій

Ці чоловіки як ніхто інший люблять свободу, їх не можна утримувати поруч із собою, тому вони розлучаються частіше за інших. Ідеалістичні, швидкі й конкретні. Почуття ненависті їм не знайоме. Дружба, яка об’єднує спільні інтереси, важливіша за стосунки з жінками. Вони не скаржаться і тихо «відповідають» своїм ворогам. Завжди досягають своєї мети.

№ 4 Діва

Найбільше одиноких є серед представників Діви. Вони заручники свого характеру – «горе від розуму». Розумні, сильні, стримані, не бажають йти на компроміси. Ви повинні підлаштуватися під них або попрощатися. Вони самі ускладнюють стосунки з коханою людиною — можуть впадати у відчай, але їх гризе черв’як сумніву — чи правильно вони вчинили.

№ 5 Лев

Леви яскраві та артистичні. Сильні, владні, горді, але без самокритики. Вони можуть мати смішний вигляд, демонструючи свої почуття. Ніколи не кепкуйте з їхньої артистичної поведінки, інакше гнівна реакція на це обернеться самокритикою і невпевненістю в собі.

№ 6 Близнюки

Представники цього знака можуть йти напролом, навіть не докладаючи зайвих зусиль. Вони легкі, спритні та мінливі, не відрізняються витонченістю. Однак їхня мінливість може викликати проблеми. Ідучи дорогою до наміченого місця призначення, вони можуть легко змінити його, якщо їм стане нудно, і вибрати інше.

№ 7 Овен

Відважний, сильний воїн — це про Овна. Ця людина агресивна і її важко контролювати. Любить себе показувати. Але водночас він має тенденцію роздути туман в очах, тому що любить виглядати ефектно. Його мужність виявляється в подоланні труднощів і в його благородстві та щедрості.

№ 8 Тілець

Звичайно, боягузами їх не назвеш. Але вони більше дивляться, ніж діють. Чуйні та сентиментальні, але нерішучі. Їм не потрібні подвиги. Але завжди дотримують свого слова і виконують обіцянки.

№ 9 Козеріг

Складні, замкнуті Козероги живуть ніби самі з собою. Важко зрозуміти, що в них всередині. Стримані й зовні сильні, про те не жорстокі. Але жінок приваблює їхня харизма – хто вони насправді? Наче вони поруч, а ніби їх немає. З віком стають майже ідеальними чоловіками. Додайте їм трохи яскравості й все буде ідеально. Але чого їм точно не бракує, так це безстрашності.

№ 10 Рак

Це найбільш чутливий і емоційно вразливий знак Зодіаку. Ці люди потребують любові. У сімейному житті це чудові чоловіки — прості та миролюбні, які не вимагають багато. З ними комфортно і затишно, звичайно, якщо партнери чутливі до їх вразливого внутрішнього світу.

№ 11 Риби

Чутливі Риби налаштовані на велике кохання. Вони взаємодіють зі світом на тонкому чуттєво-емоційному рівні, тому їм ніколи не буває легко. Але це не применшує їхньої мужності. Однак цей коктейль містить несумісні інгредієнти. Це як актор, який підходить до мелодрами, але знімається в бойовику. Риби за своєю природою полігамні, вони готові дарувати себе багатьом жінкам.

№ 12 Терези

Цей абсолютно не мужній знак дуже привабливий для жінок. Ці чоловіки турботливі, ніжні та водночас ненав’язливі. На початку відносин вони будуть до останнього чекати першого кроку від жінки, тому побоюються переборщити.

Поділіться коментарем