Розчиніть трохи дріжджів і вилийте в унітаз на ніч. Ви забудете про неприємний запах!

2231

Прибирання туалету не приносить задоволення, і, що ще гірше, часто може бути неприємним, якщо ми хочемо зробити це справді добре. Однак є простий спосіб, який подарує нам чистий туалет без неприємних запахів.

Обтяжлива, брудна проблема

Унітаз можна почистити різними способами. Однак не всі хочуть використовувати для цього високоінвазивні хімікати, оскільки не вважають їх абсолютно безпечними. Зрештою, туалет — це місце, яке має багато контакту з найбільш чутливими частинами нашого тіла. Але у нас є рішення для вас. Замість хімічних мийних засобів з полиці магазину ви можете використовувати засіб, який, напевно, вже є у вас на кухні. Це буде абсолютно безпечно для здоров’я вас і ваших близьких.

Очищення унітаза саморобними засобами

Про який секретний продукт йде мова? Це… дріжджі. Так, це приблизно ті самі дріжджі, на яких випікаєте паски та різні інші смаколики. Виявляється, вони чудово працюють як засіб для чищення унітазів і, головне, як засіб для позбавлення від неприємного запаху. Ви будете здивовані, наскільки швидко та ефективно вони працюють.

Розчиніть трохи дріжджів і вилийте в унітаз на ніч. Ви позбудетеся неприємного запаху

Все, що вам потрібно зробити, це нагріти невелику кількість води в каструлі або чайнику. Потім розчиніть в ньому чайну ложку дріжджів. Вода не повинна кипіти. Після того, як ви все перемішаєте, ви отримаєте суміш, яку потрібно просто вилити в унітаз. Найкраще це робити ввечері – щоб туалетна вода довго не змивалася і дріжджі встигли попрацювати. Коли ви знову відвідаєте свій туалет вранці, ви помітите, що неприємний запах, який раніше витав навколо, зник. Ви навіть можете бути здивовані тим, яка буде різниця, якщо ви довгий час боролися з цією проблемою.

Розчиніть трохи дріжджів і вилийте в унітаз на ніч. Ви позбудетеся неприємного запаху

На жаль, повторне використання сильних засобів для чищення унітаза вб’є дріжджі, тому проблема може повернутися. Тому їх рекомендується використовувати завжди, коли з каналізації виходить неприємний запах. Це частіше стосується приватних будинків, які мають септики.

Видалення неприємного запаху з септика та септичної системи

Якщо у вас є септик і у ванній кімнаті з’явився неприємний запах, ви можете розчинити 3 упаковки сухих дріжджів у глечику з теплою водою, почекати, поки вони подіють, і вилити все в септик. Якщо ви не хочете виливати суміш безпосередньо в септик, ви можете вилити її в унітаз, але потім кілька разів змийте туалетну воду. Така кількість дріжджів може засмітити каналізацію, якщо вона вже чимось забита.

А як ви підтримуєте свою вбиральню в чистоті?

Поділіться коментарем