Розсипчасте печиво на згущеному молоці — це той варіант випічки, який готується на швидку руку, але своїм смаком здатна заворожити.  Готується ця смакота за 25 хвилин. Отож, рецепт стане в пригоді, коли треба швидко приготувати будь-які ласощі, щоб пригостити гостей, які наскочили без попередження.

До речі, також не треба особливо турбуватися про інгредієнти для цього розсипчастого печива. Адже, їх всього три, і вони точно знайдуться на кухні у кожної господині. Бо вони прості і використовуються щодня для харчування. Тому, скоріше всього, знайдуться і у вашому холодильнику.

фото wordpress.com

Що потрібно для печива

  • Згущене молоко — 200 г
  • Кукурудзяний крохмаль — 280 г
  • Маргарин — 100 г

Розсипчасте печиво на згущеному молоці — рецепт

фото ne-dieta.ru
  • Готуємо тісто: спочатку ложкою змішуємо згущене молоко, крохмаль і розм’якшений маргарин. До речі, щодо маргарину — його не треба розтоплювати до рідкого стану. Він має бути просто м’яким. Перемішавши все ложкою, треба почати заміс тіста руками. Воно стане еластичним, пружним. Але до рук липнути не повинно.
  • Саме через це не треба занадто розтоплювати маргарин. Інакше — тісто вийде рідким і буде пролазити крізь пальці.
  • Тепер треба відривати від тіста невеликі кульки. І долоньками зробити їх правильної круглої форми з усіх сторін. Розмір кульок, як волоський горіх завбільшки.
  • Деко застелити папером для випікання і викласти на нього готові кульки, залишають місце між ними. Потім кожну кульку треба трохи ніби притиснути за допомогою виделки.
  • Духовку розігріти до температури 180 градусів. Поставити печиво випікатися на 15 хвилин. У результаті — отримаєте печиво, низ якого буде зі смаком підрум’яненого згущеного молока. А верх — трохи світлішим і ніжнішим.
фото zkurzeneva.com

Випічку можна прикрасити пудрою або шоколадною глазур’ю. Але й і без цього розсипчасте печиво на згущеному молоці виглядає досконало і дуже апетитно. І готується ця смакота за 25 хвилин вашого часу — швидко, а от як смачно — словами не передати. Такі кульки сподобаються і родині, і друзям, які прийдуть до вас у гості. Приємного чаювання!