У багатьох з нас є знайомі, народжені під знаком Рака. Ці люди створюють враження, що їм є що приховувати від навколишнього світу. І в цьому полягає їх великий секрет, який ми спробуємо розкрити. Ми надаємо вам секретний гороскоп, щоб вам нарешті стало зрозуміло — що приховують Раки.

Потужна інтуїція

фото pinimg.com

Раки дуже добре відчувають людей, тому не намагайтеся їх обдурити. Ваша брехня буде миттєво розкрита, а добре ставлення до вас — безнадійно зіпсоване.

Пристрасть в любові

фото narod.ru

Раки дуже пристрасні коханці. Ті, хто побувають у них в обіймах — не забудуть цього до кінця життя. Через це кохання Рака стає схожим на наркотик, від якого важко відірватися.

Щедрість

фото mobilmusic.ru

Щедрість Рака межує з безумством — вони можуть віддати все, про що ви попросите і навіть більше. Робиться це виключно заради того, аби викликати посмішку на вашому обличчі.

Вірні друзі

фото raknadne.ru

Раки — це люди, які ставлять дружбу понад усе. Вони ніколи не кинуть вас у біді, прибіжать до вас хоч на край світу, якщо попросите. Якщо Рак обдарував вас дружбою — не знехтуйте нею. Вам це дорого обійдеться. Раки не прощають зрадників.

Мстиві недруги

фото funon.cc

Не намагайтеся ворогувати з Раком. Це він тільки здається тихим і безпорадним. Але не забувайте, що у нього є дві потужні клешні, за допомогою яких він може відкусити вам щось дуже важливе.

Обожнюють свій будинок

фото goodfon.ru

Це лише на перший погляд здається, що Раки невибагливі в побуті. Свій будинок вони цінують дуже високо і намагаються зробити затишним. Горе тому, хто цей будинок спробує зруйнувати.

Раки розкриваються поступово

фото wallpaperscraft.ru

Спочатку Раки створюють враження сором’язливих людей. Перший час у компанії їх вважають «сірими мишками», що тихо сидять у кутку і ні в чому не беруть участі. Дайте Раку адаптуватися і він зуміє вас здивувати.

Злопам’ятність

фото salik.biz

Раки не тільки вміють любити — вони також вміють люто ненавидіти. Спробуйте образити Рака — він запам’ятає і завдасть удару через кілька років, коли ви вже й думати про нього забули.

Як бачите — наш секретний гороскоп показав, що приховують Раки від навколишнього світу. І це лише мала частина — тому що люди, народжені під цим знаком вміють зберігати свої секрети навіть від астрологів.