Що можна зробити з залишками мила?

88

Напевно, ви не зустрінете людину в нашій країні, чия мати чи бабуся ніколи б не збирали маленькі шматочки туалетного мила. Довгий час я не розуміла чому, тому що митись ними неможливо. Але одного разу бабуся розповіла мені секрет приготування мила з таких маленьких залишків. Я все ще користуюся цим методом.

Ви також можете створити незвичайне мило для своєї родини

Нове мило з залишків мила

Звичайно, в минулому мило робили з залишків з міркувань економії, але зараз цей процес набуває іншого значення. Ви можете мати власне мило ручної роботи та прикрасити ним свою ванну кімнату.

Для цього метода підходить будь-яке мило.

Треба взяти:

  • залишки мила;
  • 5 столових ложок води;
  • силіконові форми.

Робочий процес:

Спочатку натріть залишки мила. Чим барвистіші вони будуть, тим красивішим буде кінцевий результат. Шматочки мила можна не терти, а порізати ножем чи розламати.

Потім візьміть силіконові форми для випічки, які можна використовувати при високих температурах.

Насипте мильну стружку до форми та добре спресуйте пальцями чи ложкою.

Додайте до форми трохи води, щоб шматочки мила були вологими та еластичними.

Поставте форму до мікрохвильової печі на 30 секунд. Потім знову перемішайте мило ложкою та дайте йому охолонути. Ваше унікальне мило готове.

Отримане мило буде виглядати як мармур завдяки своїй неоднорідній структурі та різнобарвній основі.

Якщо ви хочете, щоб мило було ще більш оригінальним, спробуйте відсортувати залишки за кольором перед тим, як нарізати, а потім розкладіть їх у форми.

Залишки рідкого мила

Якщо ви віддаєте перевагу рідкому милу, але не хочете викидати залишки, то вихід є. З залишків мила буде ще простіше зробити рідке мило.

Візьміть 1 кг натертого залишку мила та 1 літр гарячої води та змішайте інгредієнти. Залиште мило на 2-3 дні, поки стружка повністю не розчиниться. Щоб прискорити процес, добре перемішуйте всі інгредієнти кілька разів на день.

Якщо мило виглядає занадто густим, додайте до нього ще трохи води.

До цього мила можна додати кілька крапель улюбленої ефірної олії. Пара крапель харчового барвника врятує ситуацію, якщо мило виглядає потворно на різноколірній основі.

Створюючи мило з залишків, ви не тільки заощадите гроші, але і додасте ванній кімнаті унікальності. Якщо вам сподобався цей процес, спробуйте дізнатися більше про виготовлення мила, тому що це може стати вашим новим хобі.

Поділіться коментарем