Що можна зробити, щоб білі кросівки знову стали немов нові?

8

Білі кросівки — ідеальний вибір для будь-якого образу. Але власники білосніжного взуття знають, як важко тримати їх у чистоті. Особливо це стосується тканинного взуття. Що робити, якщо улюблена пара взуття брудна? Вихід є! У цій статті ви дізнаєтесь, як прати білі кросівки.

Запасіться терпінням, щоб досягти бажаного результату. Процес «пожвавлення» взуття буде здійснюватися поетапно. Тому на оновлення білих кросівок піде час. Ви повинні заздалегідь підготувати всі компоненти до чищення. Напевно, у вас є деякі з них вдома. А решту можна купити у будь-якому магазині. Час починати!

Як прати білі кросівки?

Потрібно взяти:

  • Зубна паста
  • Засіб для виведення плям
  • Відбілювач
  • Рідкий мийний засіб
  • Щітка (наприклад, зубна щітка)

Спочатку налийте теплу воду до миски. Потім додайте у воду трохи рідкого мийного засобу.

Зніміть шнурки з кросівок та покладіть взуття до води.

Нанесіть зубну пасту на один черевик. Другий в цей час повинен замочуватись у воді. Почніть втирати пасту круговими рухами.

Потім посипте взуття порошком для видалення плям. Знову протріть поверхню щіткою. Повторіть все з другим черевиком та промийте взуття у воді.

В окремій місткості змішайте гарячу воду, мийний засіб та відбілювач з хлором. Занурте кросівки та шнурки в отриманий розчин на 6 годин.

Після закінчення зазначеного часу злийте воду. Потім покладіть кросівки до мішка для білизни. Відправте взуття до пральної машини та увімкніть режим полоскання.

Після цього кросівки треба ретельно висушити. Вони знову немов нові!

Тепер ви знаєте, як прати білі кросівки. Як бачите, процес очищення займе деякий час. Але, результат того вартий. Кросівки з легкої тканини знову будуть виглядати немов нові. І це просто дивовижно!

Пам’ятайте, що часте прання шкодить взуттю. Тому намагайтеся носити білі кеди в сонячну і суху погоду.

Поділіться коментарем