Що потрібно пам'ятати батькові, у якого є дочка — золоті слова

3000
Що потрібно пам'ятати батькові, у якого є дочка — золоті слова

Бути батьком дочки — це щастя, яке накладає певні обов’язки. Тому що на ньому лежить відповідальна роль — зробити її щасливою. І це головне, що потрібно пам’ятати батькові, у якого є дочка. І тільки від батька залежить, що запам’ятає його маленька принцеса: образи, або золоті слова, які допоможуть їй прожити щасливе життя.

Ті дочки, у яких була увагу та любов батька мають більш стабільний характер і добре почувають себе у соціумі. Так стверджують дослідження і вони, безумовно, праві. Будь-яка людина добре себе почуває, якщо знає, що у нього є міцний захист. Любов батька для дочки — це та фортеця, яка дарує сили та прикриває від неприємностей.

фото pinimg.com

Батько повинен показати доньці, як до неї повинні ставитися чоловіки

Жінки, які виросли без батька не знають, якого відношення вимагати від чоловіків, що зустрічаються їм у житті. Якщо дівчинка виросла в родині, де батько погано ставиться до матері — наслідки ще більш плачевні. Досягнувши дорослого життя вона буде думати, що грубість і насильство стосовно жінки — це нормально.

Якщо батько не хоче, щоб його дочка дозволила до себе погано ставитися майбутньому чоловікові, він повинен показати добрий приклад стосовно матері дівчинки. Побачивши взаємну повагу в сім’ї батьків, дівчинка буде вимагати такого ж ставлення до себе у своїй власній сім’ї.

Не соромтеся виявляти почуття до дочки

фото 35photo.pro

Будь-якої дівчинці дуже важлива любов батька. Це те, що підтримає її в найважчих обставинах. Так що не соромтеся зайвий раз показати своєї доньці, що вона гідна любові.

Завдяки вам ваша дочка мусить повірити, що вона красива

Саме батько дарує доньці впевненість у своїй привабливості. Якщо жінка позбавлена цього в дитинстві, у дорослому житті ця невпевненість виливається у комплекси. Трапляється так, що навіть досить привабливі жінки не здатні завести відносини, оскільки вважають себе потворними. І навпаки. Жінки з посередньою зовнішністю відчувають себе красунями лише тому, що свого часу батьки змусили їх повірити у свою красу.

Дочка повинна відчувати безумовну любов

Безумовна любов — це коли людину люблять просто так, тому що вона є. Найчастіше таку любов дарують дитині батьки. Тому так важливо для доньки вірити в безумовну любов батька. Вірити в те, що він любить свою дочку не за якісь хороші вчинки, а просто тому, що вона його дочка. Це дуже важливо для майбутніх жінок.

фото pinimg.com

Ставитеся серйозно до проблем доньки

Як часто маленькі діти приходять до батьків з проблемами, які здаються дорослим людям дурними. Наприклад — загубився бантик у ляльки, страшно спати в темній кімнаті й так далі. Якщо проігнорувати ці проблеми своєї маленькі доньки — згодом вона не захоче з вами ділиться іншими проблемами, вже більш серйозними.

Нехай у вас будуть спільні щасливі спогади

Дочка повинна згадувати не подарунки, які їй дарує батько, а той час, який вони провели разом. Подарунки забудуться, а ці щасливі години — ніколи.

Будьте учителем для своєї доньки

Вважається, що важливим навичкам дівчинку вчить мама. Але у тата теж є обов’язки вчителя. Це абсолютно не важко навчити дівчинку помити посуд, зав’язати бантик і навіть забити цвях. Дівчинка запам’ятає, що тато мудра людина, яка знає багато корисних речей і потім буде приходити до вас зі своїми більш дорослими проблемами.

Кожен чоловік повинен знати, що потрібно пам’ятати батькові, у якого є дочка. Але найголовніше, не забувати казати своїй доньці золоті слова: “Я тебе люблю”. І дочка буде вам у відповідь говорити те ж саме. І це справжнісіньке щастя.

Поділіться коментарем