Щоб зберегти нирки, краще відмовитися від цих 10 звичок

72854
Щоб зберегти нирки, краще відмовитися від цих 10 звичок

Нирки — це один з найважливіших органів людини. Однак, деякі наші звички вбивають цей орган, без якого людина існувати не може. Щоб зберегти нирки, краще відмовитися від цих 10 звичок.

В організмі нирки виконують роль фільтра, який очищає кров від різних токсинів, мікробів та інфекцій. Також за допомогою нирок регулюється водний та сольовий баланс в організмі, нормалізується кров’яний тиск та виробництво червоних кров’яних тілець.

Що ж вбиває наші нирки

фото sitetv.net

1. Куріння та алкоголь

Куріння та алкоголь відправляють в організм таку кількість шкідливих речовин, що нирки перестають справлятися. У них і так занадто багато роботи, крім тієї, що ви додали.

2. Недосипання

Нирки відновлюються під час сну. Якщо ви мало спите, ви просто не даєте можливості їм відновитися. Слідкуйте за своїм сном!

3. Надмірне вживання кави

Кофеїн має сильні сечогінні властивості, які зневоднюють організм. Нирки в такому режимі працюють без води та перевантажуються. Крім того, кофеїн надмірно збуджує свідомість, не дає розслабитися. Звідси безсоння і погане відновлення нирок.

4. Пасивний спосіб життя

Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя, в нирках відбуваються застійні явища з-за відсутності циркуляції крові. Навіть якщо у вас сидяча робота, обов’язково потрібно знаходити час для того, щоб зробити розминку. Це запобіжить появу каменів у нирках.

5. Дефіцит вітаміну B6

Це вкрай необхідний вітамін для роботи нирок, який міститься у рибі, птиці та фруктах. Мала кількість цих продуктів у раціоні призводить до хвороб нирок.

6. Несвоєчасне спорожнення сечового міхура

Не смійте змушувати терпіти свій сечовий міхур — це веде до ниркової недостатності. При перших позивах до сечовипускання — йдіть до туалету.

7. Надмірна кількість солі

Якщо ви віддаєте перевагу занадто солоної їжі, то ваші нирки скоро перестануть справлятися з надмірним вмістом натрію у вашому організмі. Постарайтеся вживати солі не більше 5 грамів на добу.

8. Незбалансовані дієти

Жорсткі дієти, може бути спалюють жир швидко, але при цьому перевантажують нирки. Їм доводиться прочищати кров, яка має порушений баланс не отримувати при цьому необхідну кількість корисних речовин.

9. Надлишок білка

Надмірне вживання білка підвищує навантаження на нирки. Як тільки вони перестають справлятися з цією роботою — в них утворюються камені.

10. Недостатнє вживання води

Нирки вимагають досить багато води для гарної роботи, оскільки вода допомагає боротися з токсинами. Пийте багато чистої води.

фото mvestnik.ru

Перегляньте цей список шкідливих звичок. Можливо, в них криється причина поганої роботи вашого парного органу. Щоб зберегти нирки, краще відмовитися від цих 10 звичок.

Поділіться коментарем